PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20181011
Czwartek 11. 10. 2018
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
01:30
Ottawa – Philadelphia
(NHL)
4:7
(1:1, 2:3, 1:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
02:00
Washington – Vegas
(NHL)
5:2
(1:0, 1:1, 3:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
04:00
Anaheim – Arizona
(NHL)
2:3
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (0:1)
(
66'
)
więcej
13:30
Saławat – Czelabińsk
(KHL)
5:0
(0:0, 2:0, 3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
15:00
Polska – Macedonia Płn.
(Reprezentacja U19)
4:3
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90'
)
więcej
16:00
Izrael – Irlandia
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 5.)
3:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+7
)
więcej
18:00
Białoruś – Czechy
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 1.)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
Polska – Czechy
(Reprezentacja U20)
3:0
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Bars – Sp. Moskwa
(KHL)
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
18:00
Niżny Nowogród – Soczi
(KHL)
2:3
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
63'
)
więcej
18:30
Liechtenstein – Portugalia
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 8.)
0:9
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:30
Omsk – HC Slovan
(KHL)
2:3
(2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
63'
)
więcej
18:30
Gwardia – Energa MKS
(Superliga M)
(7)
30:28
(17:15)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:45
Islandia – Irlandia Północna
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 2.)
0:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
19:00
Albania – Hiszpania
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 2.)
0:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
19:30
Turcja – Bośnia i Herc.
(Spotkania towarzyskie)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
20:00
Irak – Argentyna
(Spotkania towarzyskie)
0:4
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Polska – Portugalia
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 3.)
2:3
(1:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
20:45
Walia – Hiszpania
(Spotkania towarzyskie)
1:4
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90'
)
więcej
20:45
Izrael – Szkocja
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 1.)
2:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
20:45
Anglia – Andora
(Eliminacje ME U-21)
(Gr. 4.)
7:0
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:45
Litwa – Rumunia
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 4.)
1:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:45
Czarnogóra – Serbia
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 4.)
0:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
20:45
Wyspy Owcze – Azerbejdżan
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 3.)
0:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Kosowo – Malta
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 3.)
3:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
21:00
Francja – Islandia
(Spotkania towarzyskie)
2:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
21:45
Rosja – Szwecja
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 2.)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej