Saint-Étienne – Ajaccio 4:2 (koniec) | Rennes – Troyes 1:2 (koniec)
Stade Rennes
1:2 (1:2)
ESTAC Troyes
Środa 24.04.2013, 18:30 • Stade de la Route de Lorient — Rennes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Ostatnia drużyna w Ligue 1 wygrywa na wyjeździe ze Stade Renne 2:1! Fatalna passa gospodarzy wciąż trwa i jest to już 6 porażka z rzędu. W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanie bardziej emocjonująca była pierwsza połowa, w której padły wszystkie trafienia. Na koniec meczu nie wykorzystany rzut karny i stracona szansa na 3:1.
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na wieczór z Ligą Mistrzów na www.lajfy.com! (20:23:34)

90+4
    Camus nie wykorzystuje 11! Ładna parada Costila kończy ten mecz.

90+3
    Rzut karny dla Troyes!

90+2
    Rzut wolny dla Troyes w dobrej odległości by zagrozić bramce gospodarzy. Jednak do ataku nie angażuje się duża liczba zawodników. Zagrają na czas.

90+1
    3 minuty dłużej pograją zawodnicy w dzisiejszym meczu.

90
    Camus chciał strzelić bramkę w stylu Messiego! Ładne podcięcie piłki nad bramkarzem, jednak spada ona na bramkę, bez gola!

89
    Colien zachęca partnerów do wyższego wyjścia. Przewinienie napastnika Stade w ataku i teraz to Ulien będzie zwlekał z rozpoczęciem.

88
    Ostatnie minuty zdecydowanie należą do Stade Renne. Co z tego, skoro nie potrafią zagrozić bramce Uliena.

87
    Diarra dobiegał ze skrzydła jednak został zablokowany przez Faussuriera. Skuteczne przerwanie akcji gospodarzy.

86
    Pitroipa oddaje strzał z dystansu, który został przyblokowany. W posiadaniu wciąż gospodarze.

85
    Przepychanki w polu karnym w walce o piłkę, ale sędzia nie reaguje. Piłka wciąż w grze.

84
    Pitroipa wybiegł za obrońców trochę za szybko i skutecznie został złapany w pułapkę offside'ową.

83
    Piłka leci wzdłuż pola karnego i zamykający zawodnik nie był w stanie utrzymać futbolówki w placu gry. Rozpocznie Costil.

82
    Rzut wolny będą mieli jeszcze goście. Krótszy rzut rożny i będzie wrzutka w pole karne.

81
    Słabe widowisko na stadionie w Rennes. Zaczynamy ostatnie 10 minut, z tym, że sędzia na pewno doliczy kilka więcej do regulaminowego czasu gry.

80
    N'Sakala jednak z powodu kontuzji nie dokończy tego spotkania i został zmieniony.

79
    Mamy kolejną zmianę. Nivet zmieniany przez Colina.

78
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi N'Sakala, na boisko wchodzi Othon.

77
    Foulquier przedarł się w pole karne i minął przeciwnika, po czym oddał strzał. Rzut rożny dla gospodarzy.