Hiszpania U-21 – Norwegia U-21 3:0 (koniec) | Włochy U-21 – Holandia U-21 1:0 (koniec)
Włochy U-21
1:0 (0:0)
Holandia U-21
Sobota 15.06.2013, 20:30 • HaMoshava-Stadion • Mistrzostwa Europy U21

Ciężko jest wybrać MVP meczu, jednak jeśli trzeba kogoś wskazać to należy wybierać pomiędzy dwójką: Borini – Bardi. Pierwszy zdobył bramkę, jednak drugi zaliczył dziś kilka dobrych interwencji ratując swój zespół i to chyba bramkarz Włoch powinien zgarnąć to wyróżnienie po tym spotkaniu. (22:29:00)

Koniec!! Włosi zagrają w wielkim finale z Hiszpanami. Druga połowa była bardzo słabym widowiskiem z obydwu stron. W pierwszej połowie to Holandia była znacznie bliższa strzelenia bramki, ale Włosi wytrzymali napór i zdołali zdobyć swojego gola w drugiej części. Niestety po tym co zaprezentowali dziś Włosi nie wydaje mi się żeby mieli większe szanse z rozpędzonymi Hiszpanami, którzy demolują kolejne drużyny. Dziękujemy i zapraszamy na inne transmisje na lajfy.com

90+5
    Donati również ukarany za niesportowe zachowanie

90+5
    Sansone dostaje kartkę za niesportowe zachowanie.

90+4
    Teraz już bez pardonu Holendrzy zagrywają długie, wysokie piłki w pole karne Włochów.

90+3
    Kolejny zawodnik Włoch leży na murawie, a to nie podoba się kibicom.

90+1
    5 minut doliczonych do drugiej połowy.

90+1
    Crimi zastępuje Rossiego.

90
    Martins Indi dostaje kartkę za przepychanki.

89
    Fer strzela głową po koźle i świetnie w bramce Bardi.

88
    Holandia robi co może żeby strzelić wyrównującą bramkę. Rzut rożny dla Pomarańczowych.

87
    Bramkarz Włoch leży teraz na murawie. Wskazując na jakiś uraz, a czas ucieka.

86
    Bardzo inteligentne zagranie w pole karne przez Srtootmana do Fera, ale sędzia nie słusznie odgwizdał pozycję spaloną.

85
    Blind ukarany kartką.

85
    Insigne siada na ławce a w jego miejsce Sansone. Insigne popisał się dziś asystą przy jedynej bramce.

84
    Korner dla Pomarańczowych.

83
    Fer zastępuje zapracowanego Blinda.

82
    To mogło być wyrównanie!!! de Jong stojąc tyłem do bramki oddał groźny strzał głową i z problemami bramkarz Włoch.