Bytovia – Gryf 2:3 (koniec) | Olimpia E. – Chrobry 1:4 (koniec) | Wisła Pu. – Pogoń Sdl. 1:3 (koniec)
Toruń – Motor 0:1 (koniec) | Skra – Górnik W. 2:1 (koniec) | Zagłębie S. – Concordia 2:0 (koniec)
Skra II Częstochowa
2:1 (1:1)
Górnik Wałbrzych
Sobota 13.07.2013, 18:00 • Loretańska 20, Częstochowa • Fortuna Puchar Polski

Zapraszamy na kolejne relacje w portalu lajfy.com! Emocje gwarantowane! (19:55:11)

Dziękujemy za udział w dzisiejszej relacji. To był ciekawy i interesujący mecz, choć rozgrywany w temperaturze 14 stopni.

W kolejnej fazie rozgrywek Skra zagra z Motorem Lublin, który dzisiaj wybrał mecz z Elaną.

90
    Kuhn wznawia grę, a arbiter kończy spotkanie.

90
    Rzut wolny dla Górnika. Szuba będzie strzelał. Wszyscy zawodnicy Górnika w polu karnym. Strzał ponad bramką.

90
    Szuba faulowany przez Kowalczyka tuż przed polem karnym.

90
    Dośrodkowanie w pole karne. Jaroszewski fauluje Kuhna w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut wolny dla gospodarzy.

90
    Zinke strzela, ale w ostatnim momencie piłkę blokuje Drzymont. Rzut rożny dla Górnika.

89
    Ostatnie minuty spotkania, ale Skra i Górnik walczą o każdą piłkę. Doskonała postawa zawodników obu drużyn!

89
    Skrawczyk zmienił Zawadzkiego.

87
    Gol dla Skry!
    Strzelcem bramki BIK! Ścisłowski przejął piłkę na połowie Górnika, podał do Bika, który delikatnie podciął piłkę, a ta przeleciała nad bramkarzem gości.