Rypin – Zawisza 0:2 (koniec) | Łowicz – Arka 1:2 (koniec) | Siarka T. – Stróże 2:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
2:0 (2:0)
Kolejarz Stróże
Wtorek 23.07.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Tarnobrzegu • Fortuna Puchar Polski

Koniec końców Siarka zaprezentowała skuteczniejszy futbol grając dokładną i ładną piłkę. W drugiej połowie kontrolowała mecz, trzymając bezpiecznego wyniku.
    Tym samym to Siarka Tarnobrzeg gra dalej w Pucharze Polski i jest to niespodzianka. (18:58:19)

Dużo emocji w końcówce tego meczu, niestety tych negatywnych. Sędzia pierw wysłał za boisko Koronę pokazując mu czerwoną kartkę, interweniującego trenera Tułacza również odesłał na trybunę.

90+3
    Rocki strzela z przed pola karnego. Jednak tuż nad bramką

90+2
    Kolejarz próbuje ostatkami sił atakować bramkę Melona. Jednak podania mają niecelne.

90+1
    Sędzia dolicza 3 minuty. Siarka skutecznie się broni. Ale emocje nie opadły.

90
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Bukała.

89
    Trener Tułacz odesłany na trybuny.

89
    Za faul od tyłu ukarany Dawid Korona.

86
    Chwila przerwy na uzupełnienie płynów, poprawienie opatrunku Szewca oraz pomoc kontuzjowanemu Baranowi, który utykając schodzi z boiska.

86
    Faul na Wolanie.

84
    Teraz gubią się piłkarze Kolejarza. Róg dla Siarki po interwencji Różalskiego, który wykopał piłkę wysoko w górę... ta wydawało się, że spadnie na aut, po czym odbiła się od ziemi i uciekła kozłem na róg.

82
    W międzyczasie na boisko wrócił Szewc z opatrunkiem na głowie. To jednak mu nie przeszkadza w groźnym ataku bramki Różalskiego.

82
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Truszkowski, na boisku pojawia się Wolan.

81
    Kolejarz w mocnym natarciu... 3 róg dla gości. Ten jednak źle wykonany i chwila spokoju dla piłkarzy Siarki.

80
    Kolejarz atakuje. Kolejna akcja prawą stroną. Zamieszanie w polu karnym i na róg wybija tym razem Korona.

79
    Szewc znokautowany łokciem leży na murawie, gra była puszczona. Dośrodkowanie z prawej strony wyłapał Melon, jednak zdaniem sędziego, wyszedł z piłką poza boisko. Róg dla gości.

76
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Persona, na boisku pojawia się Szewc.