Bordeaux – Monaco 0:2 (koniec) | Évian TG – Sochaux 1:1 (koniec) | Lille – Lorient 1:0 (koniec)
Lyon – Nice 4:0 (koniec) | Rennes – Reims 2:1 (koniec) | Valenciennes – Toulouse 3:0 (koniec)
Nantes – Bastia 2:0 (koniec)
Stade Rennes
2:1 (1:1)
Stade de Reims
Sobota 10.08.2013, 21:00 • Stade de la Route de Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Zawodnikiem meczu został MEVLUT ERDING, który po wspaniałej indywidualnej akcji zdobył 2 gola i tym samym dał 3 punkty swojej ekipie. (22:52:54)

Mecz dobiegł już końca. Pierwsze zwycięstwo i 3 punkty na swoje kontro zapisuje Renn, które w drugiej połowie okazało się zespołem skuteczniejszym. To spotkanie było typowym remisowym meczem, jednak gospodarze zdołali zatrzymać całą pulę w domu. Dziękujemy za uwagę.

90+4
    Rzut wolny dla Reims.

90+3
    Pajot dostaje w końcówce żółty kartonik.

90+3
    Chwila przerwy, gdyż jeden z zawodników Renn leży na murawie.

90+2
    Strzał rozpaczy Ca. Bardzo nieudana próba z ponad 25 metrów.

90
    Aż 4 minuty doliczył sędzia techniczny!

88
    Korner dla Reims.

88
    Co za okazja!!! Oliveira staje oko w oko z bramkarzem Reims i próbował podcinką go zaskoczyć, ale ten zachował przytomność do końca.

87
    Pitroipa siała na ławce a w jego miejsce Moreira.

87
    Kontratak Reims zatrzymany na ok 30 metrze.

84
    Gol dla Rennais!
    To co teraz zrobił ERDING to najwyższa klasa światowa. Napastnik z najwyższą łatwością minął jednego obrońcę, drugiego wkręcił w ziemię i strzelił ze sporego kąta pod bramkarzem. Świetna akcja!

83
    Pitroipa !!! Co za akcja tego zawodnika. Pomocnik minął obrońcę i przelobował bramkarza, jednak z pomocą w ostatniej chwili przybył boczny defensor.

82
    Korner dla gospodarzy.

81
    Renn stara się zaskoczyć rywala w ataku pozycyjnym.

80
    Jeszcze 10 minut pozostało do końca spotkania. Czy któraś ekipa przeważy szalę zwycięstwa na swoją korzyść?