Olimpia G. – Puszcza 3:1 (koniec) | Stomil – Dolcan 1:1 (koniec) | GKS T. – ROW Rybnik 2:2 (koniec)
Flota – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Arka 2:1 (koniec)
Olimpia Grudziądz
3:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 10.08.2013, 17:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • Fortuna 1 Liga

Olimpia Grudziądz pokonuje Puszczę Niepołomice 3:1. W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy bramek. W drugiej, w pięć minut piłkarze uraczyli nas trzema trafieniami. Wynik spotkania, w doliczonym czasie gry ustalił Marcin Smoliński. (18:49:48)

90+4
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Mazurkiewicz.

90+3
    Gol dla Grudziądza!

To chyba decydujące trafienie, pozbawiające nadziei przyjezdnych. MARCIN SMOLIŃSKI wykorzystuje sytuacje jeden na jeden z Sobieszczykiem, lobując golkipera Puszczy.

90+2
    Aktywny od razu po wejściu na boisko Szczot. Próbował teraz uderzać na bramkę Sobieszczyka, jednak futbolówka minęła światło bramki.

90+1
    Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz.

90
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Biernat, na boisku pojawia się Strózik.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Cieśliński, na boisku pojawia się Szczot.

87
    Teraz lepiej gra Olimpia. Najpierw na przedpolu interweniował Sobieszczyk, a minutę później dośrodkowanie rywali przejął Borovicanin.

84
    A teraz fenomenalna szansa dla Olimpii! Na czystą pozycję wyszedł Adrian Bielawski, ale trafił wprost w golkipera.

82
    Puszcza za wszelką cenę chce wyrównać, coraz odważniej atakuje na bramkę gospodarzy.

81
    Korner nie przynosi spodziewanego przez Puszczę efektu.

80
    Zablokowane uderzenie jednego z gości. Korner.

77
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Ruszkul.

75
    Główkował Czychowski, ale zbyt lekko by zaskoczyć Wróbla.

72
    Gramy dalej.

70
    Ucierpiał Wróbel i jeden z napastników Puszczy. Udzielana jest teraz pomoc medyczna i za chwilę arbiter powinien wznowić zawody.