Olimpia G. – Puszcza 3:1 (koniec) | Stomil – Dolcan 1:1 (koniec) | GKS T. – ROW Rybnik 2:2 (koniec)
Flota – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Arka 2:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
1:1 (0:1)
Dolcan Ząbki
Sobota 10.08.2013, 17:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga

Remis w Olsztynie. Stomil – Dolcan 1:1. Goście prowadzenie objęli w 23 minucie za sprawą Grzegorza Piesio. Wyrównanie padło w minucie 76, kiedy to kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Paweł Głowacki. (18:59:03)

Kibiców Dolcanu zapraszamy na stronę dolcan-zabki.pl – serwis tworzony przez kibiców dla kibiców.

90+2
    Kartka też dla Grzelaka.

90+2
    Kucharski napomniany "żółtkiem".

90
    3 minuty dłużej potrwa mecz w Olsztynie.

88
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Prejs.

87
    Po dobrej akcji Stomilu, źle dośrodkowuje Bartosz Papka.

85
    Obserwujemy znakomity mecz i emocjonująca końcówkę w Olsztynie!

84
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Kaźmierowski.

80
    Bardzo groźna akcja Dolcanu i olbrzymie szczęście Olsztynian przed własną bramką!

79
    Bez zagrożenia po tym kornerze.

79
    Rzut rożny dla Olsztynian.

76
    Gol dla Stomilu!

Stomil zdobywa gola wyrównującego! Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego PAWŁA GŁOWACKIEGO!

76
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Mazek, na boisku pojawia się Ryndak.

76
    Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony pola karnego.

74
    Ładny strzał Pawła Łukasika, piłka przelatuje tuż obok słupka!

73
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Michałowski.

PeZet

Gole: 76. Głowacki – 23. Piesio

Kartki:   6. Jegliński (OLS), 51. Głowacki (OLS), 65. Hempel (OLS), 90+2. Kucharski (OLS) – 18. Zjawinski (DOL), 67. Figiel (DOL), 90+2. Grzelak (DOL)

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Remisz, Hempel, Kucharski – Głowacki, Jegliński, Kun (73 Michałowski), Lech (84 Kaźmierowski), Bzdęga (65 Papka) – Łukasik.
    Dolcan Ząbki: Leszczyński – Klepczarek, Grzelak, Jakubik, Matuszek – Piesio, Osoliński, Tarnowski (88 Prejs), Zjawiński (65 Figiel), Wiśniewski – Mazek (76 Ryndak).