Siarka T. – Radomiak 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Świt NDM 2:1 (koniec) | Concordia – Stal Rz. 0:0 (koniec)
Stal S. W. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Garbarnia – Motor 1:2 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:2 (0:0)
Motor Lublin
Sobota 10.08.2013, 18:00 • Stadion Hutnika Kraków • 2 Liga Wschodnia

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat (19:54:54)

Po niezbyt interesujących pierwszych 45 minutach w drugiej połowie doczekaliśmy się emocji i bramek! Gospodarze, po dwóch straconych bramkach, zdołali złapać kontakt, a w końcówce stworzyć sobie kilka podbramkowych sytuacji, jednak ostatecznie nie dali rady doprowadzić do remisu

Koniec meczu!

92
    Do ostatniej akcji zbierali się gospodarze, ale na pozycji spalonej był Abdalla

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowych 90

88
    Ależ kiks Byrskiego! Zawodnik gospodarzy dostał znalazł się osamotniony w polu karnym, jednak nie trafił czysto w piłkę!

85
    W znakomitej sytuacji znalazł się Kalemba, który po prostu musiał doprowadzić do wyrównania! Pomocnik Garbarni bardziej niż na precyzji skupił się jednak na sile i piłka trafiła w boczną siatkę!

81
    Z rzutu rożnego centrował Leszczak, jednak piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy Motoru

78
    W pole karne Garbarni wpadł Tataj, położył Kowalskiego, jednak uderzył wprost w ręce Jękota!

76
    W doskonałej sytuacji znalazł się Leszczak, jednak sędzia dopatrzył się spalonego

75
    Ostatnia zmiana w zespole gości, Jakub Kosiarczyk zmienia Wróblewskiego

73
    W przeciągu czterech minut od wejścia na boisku drugą żółtą kartką ukarany zostaje Rafał Król!