Ostrów Wlkp. – Ruch Z. 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Polkowice 3:3 (koniec) | Górnik W. – Zagłębie S. 1:0 (koniec)
Warta – Bytovia 1:1 (koniec)
Warta Poznań
1:1 (1:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 10.08.2013, 18:00 • Stadion przy Drodze Dębińskiej • 2 Liga Zachodnia

Remis w Poznaniu. Wydaje się, że to niesprawiedliwy wynik. Warta miała więcej okazji, ale wprowadzony w przerwie Michalski wyrwał "Zielonym" zwycięstwo. (19:55:56)

90+4
    Szansa dla Bytovii, ale w ostatnim momencie Dawid Jasiński wybija piłkę napastnikowi, który zmierzał ku bramce Warty.

90
    Rasiak efektowną przewrotką, ale piłka spokojnie spada na górną siatkę. Sędzia dolicza cztery minuty.

88
    Warcie wyraźnie zależy na zwycięstwie, gości czekają ciężkie minuty w tej końcówce.

87
    Marciniak z wolnego tuż pod poprzeczkę, ale bramkarz wbija na róg.

86
    Faul na Piceluku tuż przed polem karnym. Będzie groźnie.

85
    Rasiak głową po rzucie rożnym i w ostatnim momencie interweniował któryś z obrońców.

82
    Kibice domagają się karnego po domniemanym faulu na Piceluku. Gwizdek sędziego milczy.

80
    Trzecia zmiana Pawła Janasa. Surdykowski zszedł, w jego miejsce Hirsz.

76
    W odpowiedzi goście – pięknie przymierzył z daleka Pietroń, ale jeszcze lepiej broni Beser.

75
    Piceluk do Rasiaka, Rasiak do Piceluka, ale strzał byłego piłkarza Stomilu minimalnie mija słupek. Było gorąco.

73
    Bardzo dobrą zmianę dał Michalski. Strzelił bramkę, a do tego prawie każdy atak rozprowadzany jest przez niego.

71
    Kontra Bytovii zakończona minimalnie niecelnym strzałem Surdykowskiego.

69
    Druga zmiana Warty. Piceluk wszedł, Ciarkowski poza boiskiem.

66
    Kolejny atak Warty. Rasiak z daleka – niecelnie.

65
    Nowak przedryblował na skrzydle dwóch obrońców Drutexu, ale jego strzał z lewej nogi był bardzo słaby i Sobański z łatwością łapie piłkę.

64
    Znowu blisko bramki. Tym razem to Rasiak strącił piłkę, ale wolej Łukasza Jasińskiego mija bramkę gości.