Stuttgart – Bayer 0:1 (koniec) | Wolfsburg – Schalke 04 4:0 (koniec) | Werder – Augsburg 1:0 (koniec)
Freiburg – Mainz 1:2 (koniec) | Hamburg – Hoffenheim 1:5 (koniec) | Eintracht – Bayern 0:1 (koniec)
Borussia M. – Hannover 3:0 (koniec)
VfL Wolfsburg
4:0 (0:0)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Sobota 17.08.2013, 15:30 • Volskvagen Arena • Niemiecka Bundesliga

W pełni zasłużone zwycięstwo Wolfsburga! 4 bramki zaaplikowane rywalom w drugiej części meczu świadczą o dobrym przygotowaniu fizycznym podopiecznych Dietera Heckinga. Jens Keller zdecydował się zdjąć w przerwie Huntelaara, nie wiemy czym było to spowodowane, ale jedno jest pewne – po przerwie goście pozbawili się najgroźniejszego żądła. Graczem meczu wybieram VIERINHĘ, który był dzisiaj wszędzie i sprawiał rywalom ogromne problemy, którzy najczęściej uciekali się do fauli, żeby zatrzymać Portugalczyka. Zapraszam po więcej na lajfy.com! (17:24:23)

90+1
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry...

90
    Gol dla Wolfsburgu!
    STEFAN KUTSCHKE stawia kropkę nad i! Schalke na kolanach, po tym jak rezerwowy w ekipie gospodarzy płaskim uderzeniem z pierwszej piłki posłał piłkę pod pachą Hildebranda do siatki... 4:0!

89
    Cóż wydarzyło się w polu karnym Wolfsburga? Najpierw Vieirinha huknął w poprzeczkę, a próby dobitki były dwukrotnie nieudane i ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach Hildebranda.

87
    Gospodarze w pełni kontrolują przebieg spotkania, nic złego nie może się im już dzisiaj przydarzyć...

86
    Kutschke zmienia Perisicia i jest to ostatnia zmiana w ekipie Wilków.

85
    Fuchs przymierzał z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje nad bramką...

84
    Rzut wolny dla Schalke, niecałe 25 metrów do bramki, może być groźnie...

83
    Nie zgadniecie kto wygrał pojedynek główkowy po rzucie rożnym w polu karnym Schalke... Naldo jak zwykle jest zdecydowanie najgroźniejszy, ale tym razem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

82
    Rzut rożny dla Schalke, ale piłka bita zbyt lekko i wyjaśniają obrońcy Wolfsburga.

81
    Marcel Schafer melduje się na boisku w miejsce Ivicy Olicia.

81
    Znów Naldo faulował rywala w polu karnym po rzucie rożnym...

80
    Olic wywalczył kolejny korner dla Wolfsburga.

79
    Koronkowo wyglądają już akcje VfL, wygląda na to, że Wilki rozgrywają jedno ze swoich najlepszych spotkań od wielu miesięcy!

78
    Vieirinha faulowany na połowie Schalke, mają dzisiaj olbrzymie problemy z Portugalczykiem rywale...

77
    Wolfsburg spokojnie stara się przeprowadzać atak pozycyjny...

76
    Luiz Gustavo schodzi, w jego miejsce Polak. Wielkie owacje dla Brazylijczyka!

75
    Sędzia przerywa grę, bo na boisku leży Chrisitna Trasch, wygląda na to, że oberwał łokciem w jednym ze starć..