Sevilla – Atletico 1:3 (koniec) | Rayo Vallecano – Elche 3:0 (koniec) | Celta Vigo – RCD Espanyol 2:2 (koniec)
Almeria – Villarreal 2:3 (koniec)
UD Almeria
2:3 (1:0)
Villarreal CF
Poniedziałek 19.08.2013, 22:00 • ESTADIO DE LOS JUEGOS MEDITERRÁNEOS • Hiszpańska LaLiga

Z mojej strony to już wszystko! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na lajfy.com! (23:54:04)

Zawodnikiem meczu wg naszego portalu zostaje dos Santos, który mimo słabej gry w pierwszej połowie przebudził się w decydującym momencie, strzelił wyrównującą bramkę i zanotował cudowną asystę przy golu dającym prowadzenie!

Pan Alberto Undiano Mallenco kończy niesamowity mecz na Estadio de Los Juegos Mediterraneos! Villarreal w dramatycznych okolicznościach pokonuje w wyjazdowym meczu Almerię 3:2, choć na kilka minut przed końcem przegrywał!
    Dostaliśmy to na co czekaliśmy – piękny mecz i wielkie emocje!

90+3
    Słabe dośrodkowanie, z którym radzą sobie defensorzy Villarreal!

90+2
    Gospodarze próbują spokojnie skonstruować ostatnią akcję ofensywną! Kim Young wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego! Idealna okazja do dośrodkowania!

90+1
    To mogła, a może nawet powinna być bramka wyrównująca! Suso świetnie dośrodkował lewą nogą, Rodri walczył o pozycję, ale nie zdołał sięgnąć piłki czubkiem buta! Od bramki zacznie Asenjo.

90
    3 minuty doliczone do drugiej połowy spotkania!

89
    Rzut wolny dla gości w okolicy narożnika boiska. Spróbują zagrać na czas w stylu Włodka Smolarka!

87
    José Luis Oltra próbuje zmienić sytuację na boisku! Za Dubarbiera wprowadza na murawę na końcowe minuty Diaza!

86
    Gol dla Villarrealu!
    Nieprawdopodobna końcówka! Sytuacja na boisku zmienia się o 180 stopni w przeciągu 2 minut! Błysnął dos Santos, który ograł obrońcę w polu karnym i przytomnie wycofał piłkę na 8. metr do PEREIRY, który strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu! VILLARREAL na prowadzeniu!

84
    Zmiana w drużynie Almerii. Za zmęczonego Soriano wchodzi Koreańczyk Kim Young.

83
    Sytuacja bliźniaczo podobna do tej sprzed minuty! Dla odmiany z prawej strony ostro dośrodkowywał Aquino, a dos Santos, lewą nogą bez problemu pakuje piłkę do siatki! Mamy wyrównanie! Piękna akcja dwóch Meksykanów!

82
    To powinna być bramka! Cani świetnie dośrodkował z lewej strony w kierunku wbiegającego w szesnastkę dos Santosa! Meksykanin musiał tylko dostawić nogę, ale nie trafił w piłkę!

79
    Gaspar miał szansę na wyrównanie po stałym fragmencie gry, ale spudłował!

78
    Goście próbują zmienić sytuację na boisku! Wywalczyli rzut rożny. Giovanni dos Santos ustawia piłkę w narożniku boiska!

74
    Gol dla Almerii!
    Cóż za debiut! Suso fantastycznie dośrodkował lewą nogą, goście założyli totalnie nieudaną pułapkę ofsajdową i RODRI znalazł się w sytuacji sam na sam z Asenjo! Wykończył to z zimną krwią! 2:1!