Man City – Hull 2:0 (koniec) | Newcastle – Fulham 1:0 (koniec) | Norwich – Southampton 1:0 (koniec)
West Ham – Stoke 0:1 (koniec) | Cardiff – Everton 0:0 (koniec) | Crystal Palace – Sunderland 3:1 (koniec)
Cardiff City F.C.
0:0 (0:0)
Everton F.C.
Sobota 31.08.2013, 16:00 • Cardiff City Stadium • Angielska Premier League

Za wspólnie śledzoną relację serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne w serwisie Lajfy.com (17:58:47)

MVP spotkania według redakcji Lajfy.com zostaje wybrany David Marshall golkiper beniaminka z Cardiff. Bronił świetnie przez całe 90 minut i dzięki niemu drużyna nie straciła bramki.

Ostatni gwizdek sędziego i Cardiff City remisuje 0:0 z Evertonem dzieląc się punktami w tym meczu. Trzeba pochwalić oba zespoły bo od początku do końca utrzymywały koncentracje w defensywie i dlatego nie przełożyło się to na wynik. Szkoda kilku zmarnowanych okazji Evertonu. Zespół gości bardzo długo utrzymywał się przy piłce, ale nie mógł tego zamienić na gola.

90+1
    Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Dobra próba Deulofeu, który już w przeciągu 3 minut dwa razy zagroził bramce Marshalla w polu karnym. Ale tym razem golkiper dobrze sparował strzał.

90
    Uderzenie Deulofeu zablokowane przez Taylora, ale piłka wyszła na rzut rożny.

90
    Zmiana w drużynie Cardiff City F.C.: z boiska schodzi Medel, na boisku pojawia się Mutch.

89
    Pędził lewą stroną Baines, ale został nieprzepisowo zatrzymany. Rzut wolny dla Evertonu.

86
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Mirallas, na boisku pojawia się Deulofeu.

83
    Zmiana w drużynie Cardiff City F.C.: z boiska schodzi Kim, na boisku pojawia się Maynard.

82
    Doskonale Fellaini wystawił piłkę do Bainesa ten uderzył z 20 metrów, ale piłka przeleciała jedynie obok prawego słupka.

80
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła na pole karne gospodarzy, dobrze piłkę zgrał Fellaini do Kone, ale napastnik huknął jak z armaty w stronie bramki już na pozycji spalonej.

78
    Zmiana w drużynie Cardiff City F.C.: z boiska schodzi Bellamy, na boisku pojawia się Cowie.

Zostało 12 minut do końca meczu i nadal bez goli na Cardiff City Stadium. Czy drużyny podzielą się punktami?