Rosja – Izrael 3:1 (koniec) | Litwa – Liechtenstein 2:0 (koniec) | Armenia – Dania 0:1 (koniec)
Kazachstan – Szwecja 0:1 (koniec) | Gruzja – Finlandia 0:1 (koniec) | Norwegia – Szwajcaria 0:2 (koniec)
Rumunia – Turcja 0:2 (koniec) | Malta – Bułgaria 1:2 (koniec) | Luksemburg – Irlandia Północna 3:2 (koniec)
Słowacja – Bośnia i Herc. 1:2 (koniec) | Cypr – Słowenia 0:2 (koniec) | Andora – Holandia 0:2 (koniec)
Węgry – Estonia 5:1 (koniec) | Macedonia Płn. – Szkocja 1:2 (koniec) | Walia. – Serbia 0:3 (koniec)
Włochy – Czechy 2:1 (koniec) | Austria – Irlandia 1:0 (koniec) | San Marino – Polska 1:5 (koniec)
Ukraina – Anglia 0:0 (koniec) | Grecja – Lotwa 1:0 (koniec) | W-y Owcze – Niemcy 0:3 (koniec)
Białoruś – Francja 2:4 (koniec) | Islandia – Albania 2:1 (koniec)
Islandia
2:1 (1:1)
Albania
Wtorek 10.09.2013, 21:00 • Laugardalsvöllur , Reykjavik • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Z mojej strony to już wszystko! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo! (22:57:09)

Zawodnikiem meczu wg naszego portalu zostaje GYLFI SIGURDSSON! Pomocnik Tottenhamu rozgrywał znakomite zawody, był cały czas pod grą, groźnie uderzał i przeszywał defensywę rywali prostopadłymi podaniami!

Islandia zwycięża w bitwie na Laugardalsvöllur w Rejkjawiku i wskakuje na drugie miejsce w tabeli grupy E eliminacji Mistrzostw Świata 2014! Byli dzisiaj drużyną zdecydowanie lepszą od Albanii i w pełni zasłużenie zwyciężyli!

90+2
    W Islandii druga zmiana. Za Saevarssona wchodzi Johannson! To gra na czas.

90+1
    Pan Andre Mariner dorzuca jeszcze 180 sekund do kończącej się pierwszej części meczu

89
    Ostatnie minuty meczu! Czy Albańczycy zdołają jeszcze powalczyć o wyrównujące trafienie!?

88
    Frantastyczna interwencja golkipera Islandii po dośrodkowaniu z narożnika boiska! Brawo!

87
    Przez moment było groźnie pod bramką Halldorssona! Goście wywalczyli rzut rożny!

84
    Sigurdsson kapitalnie przyjął piłkę obracając się w kierunku bramki i zostawiając za plecami obrońcę po czym potężnie uderzył z 25 metrów! Minimalnie niecelnie.... !

83
    Gianni de Biasi dokonuje ostatniej zmiany w swoim zespole. Na murawie, w miejsce Dallku pojawia się Gjasula.

81
    Tym razem do notesu arbitra trafia lewy obrońca reprezentacji Albanii! Teli musi bardziej uważać.

79
    Więcej szans miał już nie będzie. W 79. minucie zostaje zmieniony przez Skulasona.

78
    Pan Andre Mariner zastosował przywilej korzyści po faulu na Sigurdssonie dzięki czemu w sytuacji sam na sam z Berishą stanął Gudjohnsen! Napastnik Bruggi zmarnował doskonałą okazję bramkową...

76
    Zaczynają się gubić Islandczycy. Sfrustrowany G. Sigurdsson brzydko faulował rywala w środkowej strefie boiska i został za to ukarany żółtą kartką.

76
    Bardzo pewna interwencja Halldorssona! To nie było dobre podanie spod chorągiewki.

75
    Goście przed szansą na bramę wyrównującą! Rzut rożny!

73
    Przebudzili się w ostatnich minutach Albańczycy! Co raz śmielej poczynają sobie na połowie gospodarzy, ale na razie nie mają pomysłu na sforsowanie ich defensywy.

70
    Islandczycy w znakomitej akcji ofensywnej! Świetnie rozgrywali piłkę w okolicach pola karnego Albanii, zrobiło się gorąco w szesnastce gości, ale nic więcej z tej akcji nie wynikło.

Gole: 14. Bjarnason, 47. Sigthorsson – 9. Rama

Kartki:   76. Sigurdsson (ISL) – 45. Kace (ALB), 57. Dallku (ALB), 81. Teli (ALB)

Islandia: Halldorsson – Saevarsson (90+2' Jonasson), Sigurdsson, Bjarnason, Sigurdsson, Arnason, Gunnarsson, Skulason, Gudmundsson, Sigthorsson, Gudjohnsen (79' Skulason)
    Albania: Berisha – Lila, Teli, Dalku (83' Gjasula), Cana, Kace, Basha (64' Bulku), Cani (64' Januzi), Salihi, Rama, Roshi

Sędziowie: Andre Marriner – Peter Kirkup, Darren England – Lee Probert (ENG)