Monaco – Saint-Étienne 2:1 (koniec) | Guingamp – Rennes 2:0 (koniec) | Lille – Ajaccio 3:0 (koniec)
Nantes – Évian TG 3:0 (koniec) | Toulouse – Nice 1:0 (koniec) | Valenciennes – Reims 1:1 (koniec)
Lille OSC
3:0 (1:0)
AC Ajaccio
Sobota 05.10.2013, 20:00 • Grand Stade Lille Métropole • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Na MVP tego spotkania wybieram Salomona Kalou. Były gracz Chelsea był najważniejszym zawodnikiem Lille, głównym kreatorem gry. Wisienką na torcie i jest bramka na 3:0, którą Kalou uhonorował swoją dobrą grę dzisiejszego wieczora. (21:52:37)

Pewne, wysokie i co najważniejsze zasłużone zwycięstwo drużyny Lille. Gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty tego spotkania dyktowali warunki na boisku, prowadzili grę i ani przez sekundę ich zwycięstwo nie było zagrożone.

90+3
    Lille utrzymuje piłkę na własnej połowie, goście nie są zainteresowani odebraniem piłki.

90+1
    Zawodnicy pograją dodatkowe 3. minuty.

90
    Strzałem z woleja popisał się Belghazouani, bezrobotny dziś Enyeama miał szansę trochę się rozgrzać.

89
    Trwa wyczekiwanie przez zawodników obu drużyn ostatniego gwizdka.

87
    Niefortunna interwencja Rozehnala, piłka po jego zagraniu spadła na górną siatkę bramki Enyeamy!

86
    Tym razem Balmont włożyć zbyt wiele siły w dośrodkowanie, od bramki rozpoczną goście.

85
    Zmiana w drużynie Lille: Sidibe wchodzi za Souare.

83
    Po zagraniu Mavuba dobrze akcję zamykał Roux, piłka po strzale napastnika spadła na górną siatkę bramki Ajaccio!

81
    Złe zagranie Balmonta, grę od bramki wznowi Ochoa.

80
    Rodelin zdecydował się na strzał, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

79
    Rzut wolny dla Lille, kolejna szansa dla gospodarzy na podwyższenie wyniku.

77
    Przepięknie do strzału nożycami złożył Roux, zabrakło 2. metrów do pełni szczęścia!