Świt NDM – Stal M. 2:1 (koniec) | Limanovia – Motor 3:2 (koniec)
Limanovia Limanowa
3:2 (0:0)
Motor Lublin
Niedziela 06.10.2013, 16:00 • im. Romana Szumilasa w Limanowej • 2 Liga Wschodnia

Dziękujemy za śledzenie z nami tego niezwykle ciekawego meczu. Miejmy nadzieję, że kolejne również będą obfitowały w takie emocje. (17:58:26)

Motor wydawał się być trochę zaskoczony nagłą przewagą gospodarzy. Dopiero w samej końcówce spotkania goście odzyskali oddech i zaatakowali, co zakończyło się dwoma bramkami. Kibice Motoru, którzy zjawili się w Limanowej na pewno żałują, że sędzia Piotr Lasyk nie pozwolił zagrać drużynom jeszcze kilka minut dłużej.

Pierwsza połowa nie obfitowała w ciekawe sytuacje. Nie można jednak powiedzieć tego o drugich 45 minutach spotkania. Limanovia pokazała w końcu to, na co jej kibice czekali. Szybką i bezkompromisową grę okraszoną wieloma sytuacjami, które zamieniła na bramki.

Koniec meczu! Po bardzo emocjonującym spotkaniu Limanovia odnosi zwycięstwo.

90+4
    Gol dla Motoru!
    MACIEJ TATAJ pewnie wykorzystuje rzut karny.

Będzie powtórka rzutu karnego.

90+3
    Rzut karny dla Motoru w ostatniej minucie meczu!

90+2
    Ostatnia zmiana również w Limanovii. Schodzi Serafin, a w jego miejsce Pająk.

90+1
    Gol dla Limanovii!
    Gospodarze wyszli z szybkim kontratakiem. Sane podał do dobrze wychodzącego MĘŻYKA, który z niemal zerowego kąta pokonał Lipca!

90
    Motor próbuje, ale w narożniku boiska traci piłkę Mahalewsky.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

89
    Limanovia rozluźniła się trochę w końcówce spotkania i w końcu swoją okazję wykorzystał Motor. Może być im jednak ciężko doprowadzić do wyrównania. Przy piłce wciąż gospodarze.

87
    MACIEJ TATAJ pokonuje Sotnickiego. Motor ma jeszcze 3 minuty.

87
    Zmiana w Limanovii. Sane za Dziadzio.

87
    Żółtą kartką ukarany Pyciak.

86
    Co za akcja Mężyka! Przez 30 metrów prowadził piłkę i na ostatnich metrach wypuścił ją za daleko, co wykorzystał Lipiec.

Gole: 58. Dziadzio (kar.), 65. Pyciak, 90+1. Mężyk – 87. Tataj, 90+4. Tataj (kar.)

Kartki:   13. Basta (LIM), 38. Sadio (LIM), 85. Skiba (LIM), 87. Pyciak (LIM) – 61. Sedlewski (MOT), 80. Tataj (MOT), 83. Koziara (MOT)

Limanovia Limanowa: Sotnicki – Basta, Kulewicz, Garzeł, Majcher – Komorek (77' Mężyk), Sadio (66' Pietras) , Skiba, Pyciak, Serafin (90+2 Pająk) – Dziadzio (87' Sane)
    Zmiany: Bieda, Czajka, Pająk, Pietras, Sane, Hudecki, Mężyk

Motor Lublin: Lipiec – Jaroń, Karwan, Udarević, Kosiarczyk (81' Wolski) – Ptaszyński (63' Mahalewsky), Król, Koziara, Sedlewski (63' Kądzior) – Broź (75' Grzesiński), Tataj
    Zmiany: Frąckowiak, Gamla, Mahalewsky, Kądzior, Wolski, Wróblewski, Wrzesiński

Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom)