Norwich – Chelsea 1:3 (koniec) | Southampton – Swansea 2:0 (koniec) | Tottenham – West Ham 0:3 (koniec)
West Bromwich – Arsenal 1:1 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
1:1 (1:0)
Arsenal F.C.
Niedziela 06.10.2013, 17:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League

Koniec spotkania. Po 90. minutach mamy remis 1:1. Pierwszą bramkę w 43. minucie zdobył Claudio Yacob, który wykorzystał dośrodkowanie partnera z drużyny. Wyrównał Jack Wilshere pięknym strzałem z 18.metra.

90+4
    Powoli kończy się doliczony czas gry.

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Ostatnia zmiana w drużynie WBA. Za Amalfitano wchodzi Brunt.

88
    Niecelny strzał Flaminiego.

86
    Zmiana w drużynie Arsenalu. Za Girouda wchodzi Bendtner.

84
    Arsenal próbuję ataku pozycyjnego, ale obrońcy WBA nie dają się zaskoczyć.

81
    Long fauluję obrońcę Arsenalu przy walce o piłkę.

79
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Sessegnona wchodzi Morrison.

78
    Od bramki rozpocznie Szczęsny.

76
    Sytuacja sam na sam Girouda z golkiperem WBA, ale tym razem wygrał zawodnik gospodarzy.