Rozwój – Kalisz 2:1 (koniec) | Polonia B. – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Górnik W. 1:2 (koniec)
Ostrów Wlkp. – Odra O. 0:0 (koniec) | Polkowice – Jarota 0:2 (koniec)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:0 (0:0)
Odra Opole
Sobota 12.10.2013, 15:00 • Stadion miejski w Ostrowie • 2 Liga Zachodnia

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu – LAJFY.COM! (16:53:30)

Graczem spotkania zawodnik gości – Deja. Był aktywny przez całe spotkanie i wielokrotnie dobrze współpracował z partnerami w ataku.

W pierwszej połowie to zespół gości był drużyną prowadzącą grę, a po zmianie stron to gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji.

Za nami spotkanie z Ostrowie. Odra zremisowała z Ostrovią 0:0.

90+3
    Ostatnie chwile spotkania.

90+2
    Rzut rożny dla Odry.

89
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

88
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Glanowski, na boisku pojawia się Krysian.

87
    Kempiński w dogodnej sytuacji w polu karnym Odry został powstrzymany przez obrońcę gości.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

83
    Korner dla gospodarzy. Czech uderzył głową, ale piłka obok bramki.

81
    Wolny w polu karnym Ostrovii stanął przed szansą na strzał. Ostatecznie stracił piłkę.

77
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Gościniak, na boisku pojawia się Szepeta.

77
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Krawiec, na boisku pojawia się Wolny.

77
    Korner dla Ostrovii.

76
    Szansa dla Ostrovii. Szybka akcja gospodarzy, którzy wymienili podania między sobą i na połowie Odry Kowalski-Haberek uderza na bramkę. Danowski zmuszony do obrony.

72
    Obie drużyny walczą o każdą piłkę. Rzut wolny dla Odry w środkowej strefie.

69
    Rzut wolny dla Ostrovii w okolicach pola karnego Odry. Kowalski-Haberek uderzył, ale piłka obok bramki mija linię końcową boiska.

MZ

Gole:

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Czech, Wiącek, Błaszczyk – Kowalski-Haberek, Molka, Izydorski (35. Szymanowski), Wrzesiński, Gościniak (77. Szepeta) – Michalski (56. Kempiński)
    Zmiany: Reyer, Kempiński, Szepeta, D. Reyer, Szymanowski, Skrobacz, Wachowiak, Giecz.

Odra Opole: Danowski – Cienciała, Michniewicz, Copik, Skrzypczak – Kowalczyk (65. Tomanek), Wawrzyniak, Glanowski (88. Krysian), Krawiec (77. Wolny) – Deja, Kocur
    Zmiany: Kosut, Łoziński, Drąg, Krysian, Tomanek, Wolny, Sobczyński.

Sędziowie: Dominik Sulikowski