Termalica – Sandecja 1:3 (koniec) | Stomil – Flota 3:1 (koniec) | GKS T. – Wisła Pł. 1:0 (koniec)
Dolcan – Arka 1:0 (koniec) | Stróże – Górnik Ł. 0:1 (koniec)
Dolcan Ząbki
1:0 (0:0)
Arka Gdynia
Niedziela 13.10.2013, 12:30 • Stadion Dolcanu Ząbki • Fortuna 1 Liga

Dolcan Ząbki szczęśliwie wygrywa z Arką Gdynia! Dolcan w pierwszej połowie nie oddał ani jednego strzału, natomiast pierwsze uderzenie w drugiej połowie przyniosło gospodarzom bramkę na wagę trzech punktów! (14:22:07)

90+3
    Żółta kartka dla Wiśniewskiego.

90+2
    Indywidualna akcja Mazka zakończona bardzo niecelnym podaniem.

90
    3 minuty doliczone do końca regulaminowego czasu gry.

89
    Fujikawa próbuje zaskoczyć Leszczyńskiego, ale uderza zbyt słabo żeby zagrozić bramkarzowi Dolcanu.