Wisła K. – Wolfsburg 2:1 (koniec) | Lechia – Charków 0:3 (koniec)
Wisła Kraków
2:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Niedziela 13.10.2013, 15:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Spotkania towarzyskie

Za wspólne spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (17:24:44)

Wisła Kraków w towarzyskim spotkaniu pokonuje ekipę VfL Wolfsburg 2:1! Wynik meczu otworzył Donald Guerrier, po niespełna 20 minutach wyrównał Slobodan Medojević, a wynik meczu w 75. minucie cudownym uderzeniem ustalił Emmanuel Sarki!

94
    Mocne uderzenie Kutschke, jednak Miśkiewicz po raz kolejny z trudem radzi sobie ze strzałem napastnika Wolfsburga!

93
    Dominik Kościelniak zastępuje Sarkiego.

92
    Emmanuel Sarki ucierpiał w starciu z obrońcą Wolfsburga, nie podnosi się z murawy.

91
    Prawym skrzydłem atakował Sarki, oddał mocny strzał, ale na posterunku był Grün.

90
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Boisko opuszcza kontuzjowany Głowacki, zmienia go Kamil Kuczak.

88
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w stronę Caligiuriego, który zamykał akcję uderzeniem zbyt lekkim, aby zaskoczyć Miśkiewicza.

88
    Przed znakomitą szansą stanął Kutschke, ale nie zdołał oddać celnego strzału!

87
    Moritz Spregner zmienia kontuzjowanego Klose.

86
    Ofensywna akcja Sarkiego z Nalepą, ten pierwszy próbował oddać strzał, ale nie trafił dobrze w piłkę i przeniósł ją obok lewego słupka.

85
    Poza boiskiem opatrywany Klose, który ucierpiał w starciu z którymś z zawodników Wisły.

83
    Z rzutu wolnego mocno dośrodkowywał Schäfer, ale piłkę wybił Burliga.

81
    Akcję Wolfsburga mocnym strzałem zamykał Scheidhauer, jednak nie trafił czysto w piłkę i przeniósł ją ponad poprzeczk.

80
    Długa piłka w stronę Kutschke, ale w porę interweniował Bunoza.

78
    Prawą stroną pociągnął Sarki, zdecydował się na strzał po krótkim słupku, ale nie trafił w światło bramki.