Freiburg – Hamburg 0:3 (koniec) | Borussia M. – Eintracht 4:1 (koniec)
Borussia Monchengladbach
4:1 (2:1)
Eintracht Frankfurt
Niedziela 27.10.2013, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Niemiecka Bundesliga

Zawodnika meczu wybrać bardzo trudno, ale zostaje nim młodziutki Herrmann, który strzelił trzecią bramkę a także asystował przy ostatniej! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! (19:21:45)

Borussia Mönchengladbach w ostatnim meczu 10. kolejki Bundesligi rozgramia Eintrach Frankfurt aż 4:1! Pierwsza połowa, w której padły 3 bramki, została poprawiona o kolejne dwie w drugiej. Borussia tym samym awansuje na 4. lokatę w lidze.

90
    Jeszcze przycisnęli gospodarze! Z zamieszania w polu karnym obronną ręką wychodzą goście, piłka spada poza pole karne, gdzie na uderzenie zdecydował się Xhaka. Daleko od bramki.

89
    Borussia bawi się podając piłkę na swojej połowie. Eintracht nawet jej nie wącha a kibice już świętują.

88
    Kompletnie nic się nie dzieje od ostatniej bramki. Frankfurt na kolanach, już się poddał, a Borussia nie musi atakować.

86
    Ostatnia zmiana. De Jong zmienia oklaskiwanego Arango.

84
    Zambrano zostaje minięty przez skrzydłowego i w pole karne do podania wpada Herrmann! Daleko obok bramki, ale było groźnie!

83
    Nie klei się gra gości w dzisiejszym meczu. Tylko w pierwszej połowie mogło się zdawać, że podołają dzisiaj Borussii, tak się jednak nie dzieje.

80
    Gospodarze nie mają zamiaru czekać na ruchy rywali i sami biorą się do ataku! Ostateczne podanie jednak nie dociera do adresata i stoperzy wybijają piłkę z szesnastki.

79
    Słabe ostatnie minuty, Jung ciągnie za koszulkę uciekającego mu przeciwnika i dostaje kolejną kartkę w meczu.

78
    Schodzi także strzelec jednej z bramek – Raffael. W jego miejsce Younes.

77
    Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisko wbiega Marx, zmieniony zostaje Brouwers.

75
    Aigner wybiega w pole karne Borussii i stara się przelobować golkipera! Ta próba mocno nieudana, przy okazji na murawie leży zawodnik Borussii.

73
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Meier, na boisku pojawia się Lakic.

71
    Szykują się kolejne zmiany w dzisiejszym meczu. Po dwóch bramkach w drugiej połowie goście nieco opadli z wiary.

69
    Gospodarze chyba nie dadzą odebrać sobie tego prowadzenia i zwycięstwa w dzisiejszym meczu! Doskonała postawa Borussii, która wciąż utrzymuje się przy piłce i ma chętkę na kolejne gole!

67
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Barnetta, na boisku pojawia się Inui.