Piast – Cracovia 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Lechia 3:1 (koniec) | Lech P. – Ruch 4:2 (koniec)
Piast Gliwice
1:1 (0:0)
Cracovia
Sobota 09.11.2013, 15:30 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa

MVP meczu zostaje bezsprzecznie KRZYSZTOF PILARZ, bramkarz Cracovi, który w końcówce obronił rzut karny. Ponad to wykazał się kilkoma dobrymi interwencjami tak na linii jak i na przedpolu. (17:29:41)

Mecz został zakończony. Wspaniałe emocje mieliśmy okazję doświadczyć w końcówce. Kontrowersyjny gol dla Cracovi, rzut karny dla Piasta i obrona Pilarza! Jedni i drudzy na pewno nie są w pełni zadowoleni z końcowego rezultatu. Cracovia została nagrodzona za konsekwencję w rozgrywaniu, choć trzeba przyznać, że w drugiej połowie gospodarze nauczyli sobie radzić z gośćmi w tym elemencie gry. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje live. Sportowa sobota na lajfy. com

90+5
    Korner dla Gliwiczan i znowu świetne zachowanie Pilarza.

90+5
    Fantastyczna parada PILARZA!!!

90+4
    Jedenastka dla Piasta!!! Kędziora pociągany za koszulkę!!!

Gol dla Cracovii!
    Mamy wyrównanie. Ależ emocje!!! Trela broni pierwszy strzał głową zawodników gości. Spore zamieszanie i strzela PRZEMYSŁAW KITA. Sporo kontrowersji przy tym golu, ponieważ nie do końca wiadomo czy piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową.

89
    Jurado schodzi z placu gry, a w jego miejsce Kędziora.

88
    Centra Štrausa i świetne zachowanie Treli.

87
    Piast w końcówce bardzo mądrze stara się utrzymywać przy piłce na połowie rywala.

85
    Krokowianie biją głową w mur, a Piast kiedy tylko może przesuwa grę daleko od bramki.

84
    Cracovia przy piłce.

82
    Boljević dostaje kartkę bardziej za protesty niż faul.

81
    Piast schowany za podwójną gardą. Wszyscy zawodnicy przyklejeni do swojej szesnastki.