Tottenham – Newcastle 0:1 (koniec) | Sunderland – Man City 1:0 (koniec) | Man Utd – Arsenal 1:0 (koniec)
Swansea – Stoke 3:3 (koniec)
Swansea City A.F.C.
3:3 (0:2)
Stoke City F.C.
Niedziela 10.11.2013, 17:10 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League

Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (19:11:35)

Dziękuję Państwu za uwagę! Kolejne emocję już przed nami. Obecnie trwa spotkanie Widzewa i Legii! Zapraszamy!

Bohaterem spotkania zawodnicy obu drużyn! Kapitalne widowisko, którego nie powstydziłby się Arsenal. Manchester United. Chelsea.

Stoke prowadziło 2:0 po pierwszych 45 minutach, by przegrywać w 95 minucie 3:2. Swansea w ostatniej akcji meczu pozwoliło sobie na błąd i sędzia podyktował rzut karny dla gości.

Co to był za mecz!!!!!

90+5
    Gol dla Stoke!
    Bramkę zdobył CHARLIE ADAM. Strzał z jedenastu metrów. Tremmel był bez szans, Rzucił się w prawy róg, a Adam strzelił w lewy.

90+5
    Rzut karny dla Stoke!!!!!!

90+4
    Korner dla Stoke.

90+4
    Rzut wolny dla Stoke na wysokości pola karnego Swansea.

90+3
    Zmiana w drużynie Swansea City A.F.C.: z boiska schodzi Pozuelo, na boisku pojawia się Canas.

90+2
    Żółta kartka dla Begovic'a (Stoke City F.C.).

90+2
    Żółta kartka dla Routledge'a (Swansea City A.F.C.).

90
    Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy spotkania.

90
    Żółta kartka dla Dyer'a (Swansea City A.F.C.).

87
    Gracze Stoke są w szoku w drugiej połowie raczej asystują niż grają.

86
    Gol dla Swansea!
    Bramkę zdobył WILFRIED BONY. Błyskawiczna akcja Swansea. Shelvey na lewym skrzydle zakręcił jednym z obrońców i zagrał idealne do Boniego, który w polu karnym dostawił nogę i skierował futbolówkę do siatki Stoke!