RCD Espanyol – Sevilla 1:3 (koniec) | Valencia – Valladolid 2:2 (koniec) | Villarreal – Atletico 1:1 (koniec)
Real Betis – FC Barcelona 1:4 (koniec)
Villarreal CF
1:1 (0:1)
Atletico Madryt
Niedziela 10.11.2013, 19:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Koniec! Ostatecznie obie drużyny muszą się zadowolić podziałem punktów, ale myślę, że jest to wynik w pełni zasłużony po drugiej połowie. Najbardziej stratni w tej sytuacji są goście, którzy mogli dziś wyprzedzić "Dumę Katalonii" i choć przez jakiś czas liderować w tabeli. MVP meczu wybieramy dziś Koke, dzięki któremu akcje ofensywne Atletico przynosiły dziś jakąkolwiek korzyść. (20:51:49)

90+3

90+2
    Dobre przejęcie piłki przez Mirande pod własną bramką. Będzie kontra.

90
    Sędzia postanowił doliczyć aż trzy minuty. Ciekawe, czy ktoś zdoła jeszcze strzelić gola.

88
    Villa faulowany przez Asenjo! A jednak nie, wcześniej był na spalonym.

85
    Kontra Villarrealu! Czterech na czterech, ale nie potrafił dokładnie podać Cani.

83
    Costa opuszcza powili murawę. Pojawia się na niej Adrián.

81
    Zagranie do wybiegającego na czystą pozycję kończy się niepowodzeniem! Przechwytuje Mario.

80
    Gol dla Villarrealu!

Jest upragniona bramka! Wystarczyło zamieszanie w polu karnym, aby JUANFRAN zdobył bramkę dla rywali! Druga bramka samobójcza.

78
    Bardzo chcą, ale nie potrafią strzelić bramki zawodnicy Villarrealu. Czy zdążą?

75
    Kolejny kartonik. Ukarany zostaje przez sędziego Koke.

75
    Strzał Bruno prosto w bramkarza! Dobra sytuacja, ale zabrakło zimnej krwi.

74
    Kolejna już zmiana. Perber zastąpi dobrze pracującego dziś Pereirę.

73
    Sędzia dobiega do Costy i wyciąga z kieszonki żółtą kartkę.

71
    Dośrodkowanie wpada prosto do rąk nie specjalnie przejętego zagrożeniem Asenjo.

70
    Duże zamieszanie w polu karnym. Leży jeden z zawodników Villarrealu.

68
    Costa przejmuje piłkę, ale wcześniej faulował Mario. Rzut wolny.

67
    Nieco uspokoiła nam się teraz gra obu ekip. Gospodarze nie mają jednak nic do stracenia.