Rumunia – Grecja 1:1 (koniec) | Chorwacja – Islandia 2:0 (koniec) | Szwecja – Portugalia 2:3 (koniec)
Francja – Ukraina 3:0 (koniec)
Chorwacja
2:0 (1:0)
Islandia
Wtorek 19.11.2013, 20:15 • Stadion Maksimir, Zagrzeb • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Zapraszamy do reszty spotkań eliminacyjnych, z których relacje na naszym portalu! Ja się żegnam i życzę miłej nocy. (22:10:25)

Islandia przegrywa drugie spotkanie barażowe 0:2 i kończy swoją przygodę z MŚ! Mieliśmy nadzieje, że druga połowa potoczy się nieco inaczej i Islandia zaatakuje w przewadze liczebnej. Tak się jednak nie stało i Chorwacja na początku drugiej połowy podwyższyła prowadzenie. Graczem meczu zostaje Kovačić , który zaliczył asystę przy drugiej bramce, a także tworzył akcje swojej reprezentacji.

Święto w Chorwacji, która awansuje na Mistrzostwa Świata w Brazylii w 2014 roku!!!

90+2
    Rebić mógł podwyższyć prowadzenie i zgnębić Islandię! Chciał jednak zabawić się w polu karnym i oddał już zbyt słaby strzał, który bez problemów łapie golkiper.

90+1
    Doliczony czas gry, ale chyba obie ekipy chciałyby już zejść z murawy.

90
    Już nic nie dzieje się w ostatnich minutach. Nikt nie ma złudzeń, która reprezentacja dołączy do grona reprezentacji, które już awansowały na Mistrzostwa Świata!

89
    Modrić żegnany brawami. W jego miejsce wbiega Lovren.

86
    Chorwacja cofnięta, Islandia nieumiejętnie atakuje. To stwarza szansę na rozwijanie kontrataków gospodarzy. Islandia przynajmniej się stara w końcówce.

85
    Tymczasem Modrić jest faulowany po raz enty. Hallfredsson zgarnia żółtą kartkę.

84
    Trybuny zaczynają już świętować! Niecałe 10 minut do zakończenia meczu i rywalizacji w eliminacjach Chorwacji! A cel zostanie osiągnięty, wyjazd do Brazylii!

82
    Zupełnie pogubieni goście. Kolejne przewinienie i następna szansa przed Chorwacją na dośrodkowanie i zagrożenie bramce Halldórsson'a.

81
    Modrić w dzisiejszym meczu jest strasznie męczony. Kolejny faul na graczu Realu Madryt i rzut wolny na połowie Islandii.

79
    Zmiana w drużynie Chorwacja: z boiska schodzi Olić, na boisku pojawia się Jelavić.

78
    Jak widać, utrata Mandžukicia w niczym nie przeszkadza gospodarzom w dążeniu do celu! Całkowicie zdominowali Islandię, która tak dobrze spisywała się w dotychczasowych meczach eliminacyjnych.

76
    Kolejna bramkowa sytuacja Chorwatów, w pole karne wpadł Pranjić, który w ostateczności strzela w golpkipera! Obrońcy zgarniają futbolówkę. Kwadrans dzieli Chorwatów od wyjazdu na Mistrzostwa Świata!

74
    Zmiana w drużynie Chorwacja: z boiska schodzi Kovačić, na boisku pojawia się Rebić.

73
    Trener Islandii stara się wprowadzać jakieś roszady, na niewiele się one jednak zdają. Islandia dalej jest tłem w dzisiejszym meczu, o czym może świadczyć tylko jeden strzał na bramkę Pletikosy w dzisiejszym meczu.

72
    Zmiana w drużynie Islandia: z boiska schodzi Gunnarsson, na boisku pojawia się Hallfredsson.