Everton – Liverpool 3:3 (koniec) | Arsenal – Southampton 2:0 (koniec) | Fulham – Swansea 1:2 (koniec)
Hull – Crystal Palace 0:1 (koniec) | Newcastle – Norwich 2:1 (koniec) | Stoke – Sunderland 2:0 (koniec)
West Ham – Chelsea 0:3 (koniec)
Hull City A.F.C.
0:1 (0:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 23.11.2013, 16:00 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League

Crystal Palace skromnie pokonuje Hull City 1:0. Jedyną bramkę zdobył dzisiaj Bannan w 81 minucie meczu. Gospodarze mogli odwrócić losy meczu w doliczonym czasie gry, ale przyjezdnym dopisało olbrzymie szczęście. Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji. (17:56:08)

90+4
    Coś niesamowitego! Ależ akcja! Ależ emocje! W olbrzymim zamieszaniu uderza jeden z graczy Hull, a obrońcy Crystal wybijają piłkę z linii bramkowej! Ta trafia na 20. metr, gdzie z woleja w słupek trafia Huddlestone!

90+4
    Jeszcze rzut rożny dla Hull City.

90+4
    Drużyna gości zamknięta przed własnym polem karnym.

90+2
    Niecelnie sprzed pola karnego uderza Livermore. Anglik domagał się jeszcze rzutu rożnego, ale arbiter nie dopatrzył się rykoszetu przy tej próbie.

90+2
    I mamy kontratak Crystal. Jerome gonił za piłką, a odważnie na 30 metrze przed bramką interweniował McGregor.

90+1
    4 minuty doliczone przez Taylora, cztery minuty nadziei dla Hull City, które ciągle w natarciu na bramkę Speroniego.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu, za chwilę przekonamy się ile dołoży arbiter.

88
    Speroni czujny na przedpolu. Golkiper Crystal pewnie wyłapał dośrodkowanie Roseniora.

87
    Hull teraz w natarciu, a goście nastawieni na kontratak. Czy ostatnie kilka minut przyniesie jeszcze jakąś zmianę rezultatu?

86
    Zmiana w drużynie Crystal Palace F.C.: z boiska schodzi Gayle, na boisku pojawia się Puncheon.

86
    Długie zagranie w pole karne do Jerome, który tym razem nie opanował futbolówki.

85
    Niecelnie sprzed pola karnego przymierzył Huddlestone.

83
    Hull buduje pozycyjny atak, a gracze Crystal Palace wyraźnie wycofani.

81
    Gol dla Crystal Palace!

Gospodarze wyrzucali aut spod własnego pola karnego, stracili piłkę, a ta szybko została rozegrana przez gości. Jerome "wyciągnął" bramkarza i wyłożył futbolówkę na 5. metr do BARRY'EGO BANNANA, który skierował ją do pustej bramki!

80
    Gra wznowiona, jak na razie dziesięciu na dziesięciu.

80
    Livermore ucierpiał przy bezpardonowym ataku Bolasiego i jest teraz opatrywany przez fizjoterapeutów. Przypomnijmy, że menadżer Hull wykorzystał już limit zmian.