Sobota 30.11.2013, 18:00 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę. (20:06:04)

Strzały celne: 8-4
    Rzuty rożne: 11-2
    Spalone: 0-2
    Faule: 17-14

MVP Spotkania wybieram Antonio Cassano, który zdobył fantastycznego gola, a także był motorem napędowym większości akcji gospodarzy, stwarzając ogromne problemy defensywie gości.

Za nami pełne walki niezłe spotkanie w Parmie. Oba zespoły ani na moment nie odpusciły, ostro walczyły i arbiter miał sporo pracy,pokazując aż 9 żółtych i jedną czerwoną kartkę. Po wyrównanej pierwszej, druga połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy szybko po przerwie osiągnęli przewagę i nękali gości atakami. Nerwowo nie wytrzymał Sorensen, który wyleciał z boiska, po tym zdarzeniu Parma już kompletnie zdominowała wydarzenia na boisku, jednak nie była w stanie zdobyć zwycięskiego gola, gdyż albo napastnicy byli nieskuteczni, albo świetnie w bramce gości spisywał się Curci. Ostatecznie spotkanie kończy się więc remisem 1:1 z którego z pewnością bardziej zadowoleni są goście.

90+5
    Gospodarze byli bliscy wyrównania! Niezła centra z kornera, w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczyli jednak gracze gości i ją wybili, futbolówka trafiła jednak na lewym skrzydle do Gobbiego, który ostro zacentrował na 5 metr, tutaj wyżej od defensora gości wyskoczył Amauri i uderzył głową, piłka leci jednak minimalnie obok lewego słupka bramki Curciego!

90+5
    Ostatnia chyba akcja gospodarzy i wywalczają oni na lewym skrzydle rzut rożny. Albo teraz albo w ogóle!

90+3
    Doskonała centra Palletty, w polu karnym najwyżej do piłki wyskakuje Palladino, jednak świetnie ustawiony jest Curci, który pewnie łapie piłkę.

90+2
    Gospodarze ostro nacierają, goście jednak wciąż doskonale się bronią. W końcu jednak Parmie udaje się wywalczyć rzut rożny.

90
    Szkoleniowiec gości dokonuje jeszcze roszady, chcąc zyskać cenny czas. Z boiska schodzi Bianchi, a w jego miejsca pojawia się na nim Moscardelli.

90
    Arbiter dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry. Czy ataki gospodarzy przyniosą w końcu skutek w ostatnich sekundach spotkaniach?

90
    Po dłuższym okresie gospodarze w końcu stwarzają sobie wyborną okazję...ale ją marnują. Na prawym skrzydle znalazł się Cassano, ładnie zagrał po ziemi na 11 metr, futbolówka trafiła pod nogi wbiegającego Marchionniego, ale ten uderzył z pierwszej piłki ponad bramką!

89
    Gobbi ostro fauluje Morleo i zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

88
    NIezła centra na 5 metr, tutaj mocno się zakotłowało, ale arbiter przerwał grę uznając, że Palladino faulował jednego z rywali. Od wolnego zacznie Curci.

87
    Parmie zostało 3 minuty na zdobycie wyrównującego gola. Mocno naciskają, goście zamknęci we własnym polu karnym. Na prawej stronie znalazł się Palladino, który zacentrował w pole karne został jednak zablokowany. Rzut rożny.

85
    Ponownie do piłki podchodzi Amauri, ale uderza fatalnie, futbolówka leci ponad murem, ale i wysoko ponad bramką Curciego.

84
    Do piłki podchodzi Amarui, uderza, ale piłka odbija się od Garicsa, który zbyt wcześnie wybiegł z muru. Sędzia nakazuje powtórzyć sytuacje i kara gracza gości żółtym kartonikiem.

84
    Szybko odpowiadają gospodarze, którzy wywalczają rzut wolny niemal z tego samego miejsca co wcześniej goście. Antosson sfaulował Cassano.

82
    Druga zmiana w Parmie. Boisko opuszcza Biabiany, a w jego miejsce na boisku pojawia się Amauri.