Elche – Atletico 0:2 (koniec) | Celta Vigo – Almeria 3:1 (koniec) | Real Madryt – Valladolid 4:0 (koniec)
RCD Espanyol – Sociedad 1:2 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
1:2 (1:0)
Real Sociedad
Sobota 30.11.2013, 22:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję wszystkim za śledzenie relacji. Komentował dla Was Kamil Kaźmierczak. (23:52:30)

Mimo, że na początku drugiej części gry tempo gry wyraźnie spadło, to mogliśmy oglądać bardzo ciekawe zawody.

Real Sociedad po zaciętym spotkaniu wygrywa z Espanyolem Barcelona 2:1. W Katalonii spotkanie było bardzo zacięte i piłkarze z San Sebastian zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w ostatnich minutach gry.

90+3
    Wrzutka w pole karne Realu, główkuje David Lopez, ale pewnie łapie Bravo.

90+2
    Końcówka spotkania to ofiarne wybicia gospodarzy do przodu.

90
    Arbiter doliczył trzy minuty. Jest to ostatnia nadzieja dla piłkarzy gospodarzy na wyrównanie.

88
    Gol dla Sociedad!
    PARDO krótko rozgrywa rzut rożny. Kolega z zespołu odgrywa mu piłkę, ten chce wrzucać w pole karne, ale piłka tak mu zeszła, że...wpadła do bramki i na kilka minut przed zakończeniem spotkania daje swojemu zespołowi prowadzenie!

87
    Kontra Griezzmana. Dopiero w ostatniej fazie akcji odegrał do partnera z drużyny. Ten wywalczył rzut rożny.

87
    Espanyol w natarciu. Serię wrzutek wybijają jednak obrońcy rywala.

84
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Garcia, na boisku pojawia się Pizzi.

83
    Jeden z zawodników Espanyolu uderza bardzo niecelnie.

83
    Piłka wpada w pole karne Realu, ale obrońcy oddalili zagrożenie.

81
    Rzut wolny źle rozegrany przez gospodarzy.

81
    Gonzalez fauluje w narożniku pola karnego. Na szczęście dla Niego przewinienie było po zewnętrznej stronie narożnika.

80
    Rzut wolny dla Realu. Wrzutkę jednego z piłkarzy z San Sebastian pewnie łapie Casilla.