Saint-Étienne – Reims 4:0 (koniec) | Monaco – Rennes 2:0 (koniec) | Guingamp – Nantes 1:0 (koniec)
Lorient – Nice 3:0 (koniec) | Toulouse – Sochaux 5:1 (koniec) | Valenciennes – Lille 0:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
4:0 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 30.11.2013, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do reszty na lajfy.com! (16:56:00)

Krychowiak w dzisiejszym meczu "zarobił" żółtą kartkę i w zasadzie był mało widoczny.

Graczem meczu zostaje wybrany obrońca (!) – Perrin, który zaliczył dwie bramki w 2 minuty, a także skutecznie wykonywał swoje zadania w defensywie.

Za nami bardzo dobry mecz, szczególnie druga połowa, w której padły aż 4 bramki! Stety i niestety strzelała tylko jedna ekipa, a 3 punkty zasłużenie zostają w Saint-Étienne!

90+2
    Także Reims, które jest skazane na porażkę jeszcze wykazuje chęci do gry. Chyba już nic się nie zmieni!

90+1
    To jest postawa godna piłkarzy! 4:0 a gospodarze nadal atakują i szukają kolejnych bramek! Niestety w lidze polskiej często zdarze się, że drużyna wygrywająca 2:0 już przechodzi do defensywy.

90
    Bomba z dystansu gracza drużyny miejscowej! Tym razem pewnie Agassa, który łapie piłkę! 2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Żółtą kartką zostaje ukarany Ayite. W dodatku rzut wolny w dogodnej odległości ma Saint-Étienne.

88
    Gol dla Saint-Étienne!

Po raz drugi wykrakałem! Kontra gospodarzy i Agassa wychodzi z bramki! MEVLUT ERDING pakuje piłkę między nogami golkipera i mamy nokaut! 4:0!

86
    Ostatnie 5 minut dzisiejszego meczu. Wynik niestety jest przesądzony, jednak to nie oznacza, że nie będziemy już dzisiaj świadkami żadnych bramek! Wciąż bardzo żywe tempo meczu.

85
    Hamouma jakby na wiwat uderza z pierwszej. Prosto w trybuny.

84
    Erding przejmuje piłkę w polu karnym i w ostatniej chwili zostaje zablokowany! To mogło skończyć się czwartą bramką a jest tylko rzut rożny!

83
    Na boisku zwija się z bólu gracz Reims, który dostał piłką w dwie inne piłki. Współczujemy, jednak po chwili podnosi się z murawy i gramy dalej – od autu miejscowi.

81
    Kolejny korner dla gospodarzy, stałe fragmenty gry są w dzisiejszym meczu zabójcze! 2 rzuty rożne i jeden rzut wolny – 3 bramki!

80
    Reims na kolanach! Dwie świetne akcje chyba definitywnie przekreślają szanse gospodarzy na korzystny wynik! A Saint-Etienne dalej w ofensywie.

78
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Brandão, na boisku pojawia się Erding.

77

Ależ minuty Saint-Étienne! Rzut rożny i dośrodkowanie na głowę Sall'a, który o mało co nie zdobywa identycznej drugiej bramki! Broni jednak Agassa a znów szczupakiem dobija LOIC PERRIN!