Valencia – Kubań 1:1 (koniec) | St. Gallen – Swansea 1:0 (koniec) | Dinamo Z. – Łudogorec 1:2 (koniec)
PSV – Czernomorec 0:1 (koniec) | FC Salzburg – Esbjerg 3:0 (koniec) | Standard – IF Elfsborg 1:3 (koniec)
Waregem – Rubin 0:2 (koniec) | Maribor – Wigan 2:1 (koniec) | Fiorentina – Dnipro 2:1 (koniec)
Pandurii – Paços 0:0 (koniec) | Eintracht – APOEL 2:0 (koniec) | Maccabi T.A. – Bordeaux 1:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Rapid 3:1 (koniec) | Freiburg – Sevilla 0:2 (koniec) | Thun – Genk 0:1 (koniec)
Estoril – Slovan 1:2 (koniec) | Real Betis – Rijeka 0:0 (koniec) | Vitoria – Lyon 1:2 (koniec)
Apollon – Legia 0:2 (koniec) | Lazio – Trabzonspor 0:0 (koniec) | Sheriff – Tromsø 2:0 (koniec)
Tottenham – Anży 4:1 (koniec) | PAOK – Alkmaar 2:2 (koniec) | Maccabi H. – Szachtior K. 2:1 (koniec)
Sheriff Tiraspol
2:0 (2:0)
Tromsø IL
Czwartek 12.12.2013, 21:05 • Stadion Sheriff, Tiraspol • Liga Europy UEFA

Po niezbyt ciekawym widowisku, Sheriff Tiraspol w meczu o honor pokonuje Tromso IL 2:0. Gospodarze już w pierwszej połowie zdołali strzelić obie bramki, w drugiej części gry mieli swoje szanse także ich rywale, ale nie zdołali wykorzystać żadnej z nich. Nam już pozostaje podziękować za uwagę i zaprosić na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (22:57:43)

90+2
    Johansen zdecydował się na strzał ostatniej szansy – fatalna próba.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Rzut rożny także w żaden sposób nie spowodował zagrożenia w polu karnym Sheriff.

88
    Jeszcze próbują mimo wszystko goście, strzał Moldskreda został zablokowany, piłka opuściła plac gry.

87
    Drage otrzymał kartkę za faul na Isie.

86
    Nieubłaganie zbliżamy się do końca spotkania. Wydaje się, że gospodarze kontrolują całą sytuacje i nie dadzą sobie strzelić choćby jednej bramki.

84
    Bardzo interesująco zawiązywała się akcja Sheriff Tiraspol, jednak ostatecznie Cadu znalazł się na spalonym.

82
    Trener Tromso zdecydował się na ofensywną zmianę. Czy przyniesie ona oczekiwany skutek w końcowych minutach tego meczu?

81
    Zmiana w drużynie Tromsø IL: z boiska schodzi Andersen, na boisku pojawia się Johnsen.

78
    Fatalnie przestrzelił teraz Luvannor! W wyśmienitej sytuacji posłał piłkę obok bramki, a mógł podwyższyć na 3:0!

76
    A tymczasem do końca już mniej niż 15 minut. Czy zobaczymy jeszcze bramki?

75
    Ciągle aktywniejsi są piłkarze ekipy przyjezdnej, ale swojej przewagi w ostatnich minutach nie są w stanie przełożyć na choćby kontaktową bramkę

74
    Zmiana w drużynie Tromsø IL: z boiska schodzi Norbye, na boisku pojawia się Frantzen.

72
    Drage dośrodkował piłkę z rogu boiska, zdołali oddalić grę obrońcy Tiraspolu.

70
    Gospodarze wykorzystali już wszystkie trzy zmiany. Do końca rywalizacji pozostało około 20 minut.

68
    Zmiana w drużynie Sheriff Tiraspol: z boiska schodzi Balima, na boisku pojawia się Pascenco.

65
    Goście zaczęli grać bardziej aktywnie, najpierw zablokowany został Johansen, chwilę później on też znalazł się na ofsajdzie.

Gole: 4. Cadu, 36. Isa

Kartki:   43. Luvannor (SHE) – 87. Drage (TRM)

Sheriff Tiraspol: Tomic (61. Stajila) – Metoua, Samardzic, Alvarado, Paye – Moyal (55. Stanojevic), Furdui – Balima (68. Pascenco), Cadu, Henrique – Isa
    Zmiany: Pascenco, Stanojevic, Lisa, Paireli, Stajila, Birdan, Jhulliam

Tromsø IL: Lekstrom – Norbye (74. Frantzen), Causevic, Antonsen, Kristiansen – Andersen (81. Johnsen), Johansen, Bendiksen, Drage – Moldskred, Ondrasek (57. Espejord)
    Zmiany: Helmke, Johnsen, Frantzen, Johnsen, Bakkelund, Koppinen, Espejord

Sędziowie: Delferiere – De Neve, Stalport