Lyon – Reims 3:2 (koniec) | Olympique – Toulouse 2:1 (koniec) | PSG – Saint-Étienne 2:1 (po dogrywce)
Rennes – Bordeaux 1:2 (koniec)
Stade Rennes
1:2 (0:0)
Girondins Bordeaux
Środa 18.12.2013, 20:55 • Route de Lorient, Rennes • Puchar Ligi Francuskiej

Dziękuję Państwu za uwagę. Dobrej nocy! (22:54:31)

Obraniak wypadł przeciętnie, ale warto przypomniec, że asystował przy pierwszej bramce. Bohaterem spotkania – Jussie. Napastnik gości strzelił drugą bramkę i dał zwycięstwo swojej drużynie.

Bordeaux wykorzystało szansę i w ostatniej minucie zdobyło zwycięskiego gola.

Dobra gra obu drużyn w drugiej połowie sprawiła, że spotkanie było do ostatniej minuty ciekawe.

Za nami przeciętne spotkanie, które uratowała druga połowa, a właściwie ostatnie trzydzieści pięć minut.

90+1
    Gol dla Bordeaux!
    Bramkę zdobył FEREIRA JUSSIE. Strzał w prawy róg, bramkarz rzucił się w lewy.

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Żółta kartka dla Ndiaye (Stade Rennais FC).

90
    Rzut karny dla Bordeaux! Jussie sfaulowany przez Ndiaye w polu karnym.

87
    Maurice-Belay uderzył z dużej odległości, ale trafił w bandy reklamowe.

85
    Obraniak uderzył na bramkę, ale z grzeczności nie więcej nie napiszę.

84
    Rzut rożny dla Bordeaux.

83
    Niewiele czasu pozostało do końca spotkania. Tempo gry nieco spadło. Grząskie boisko coraz mocniej przeszkadza zawodnikom w konstruowaniu szybkich akcji.

81
    Zmiana w drużynie FC Girondins de Bordeaux: z boiska schodzi Diabate, na boisku pojawia się Jussie.