Borussia D. – Augsburg 2:2 (koniec) | Stuttgart – Mainz 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Hannover 1:3 (koniec)
1. FC Nurnberg – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Freiburg – Bayer 3:2 (koniec) | Eintracht – Hertha 1:0 (koniec)
Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
Hertha Berlin
Sobota 25.01.2014, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga

Eintracht wygrywa na własnym boisku 1:0 z Herthą. Jest to pierwsze zwycięstwo u siebie tej ekipy i jednocześnie przerwana seria czterech meczów bez porażki berlińczyków. Obie ekipy zafundowały nam dzisiaj bardzo przeciętne widowisko. Poza golem, przez pełne 90 minut oglądaliśmy bardzo mało sytuacji podbramkowych. MVP dla Meiera, który zagwarantował swojej drużynie 3 punkty.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (20:25:11)

90+2
    Rode przejął piłkę i ruszył z kontrą, ale niedokładnie dograł do Joselu.

90+1
    Schwegler dostaje kartkę za faul taktyczny.

90+1
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Świetna okazja dla gospodarzy, ale Meier zachował się dość egoistycznie i zmarnował okazję!

89
    Uderzenie Ramosa bez trudu broni Trapp.

89
    Joselu długo utrzymuje się przy piłce w narożniku boiska. Nie mogą poradzić sobie z nim obrońcy Herthy.

87
    Agresywnie grają goście. Aż dwóch piłkarzy Eintrachtu leży teraz na boisku.

86
    Stały fragment gry na wysokości 35 metrów dla Herthy. Wrzutka Ronny'ego zbyt krótka. Zambrano ucierpiał w walce o piłkę i długo leży na murawie.

85
    Ostatnia roszada w tym meczu. Madlung za Rosenthala.

84
    Fatalnie wykonany rzut wolny przez Zambrano. Do faulu muszą uciekać się piłkarze Eintrachtu aby przerwać kontrę gości.

83
    Djakpa rozpoczął rajd lewym skrzydłem, ale nie był w stanie ograć aż trzech rywali.

81
    Zaostrza nam się gra. Więcej fauli i przerw w grze, niż dokładnych podań w ostatnich minutach.