Almeria – Getafe 1:0 (koniec) | Osasuna – Bilbao 1:5 (koniec) | Rayo Vallecano – Atletico 2:4 (koniec)
FC Barcelona – Malaga 3:0 (koniec)
FC Barcelona
3:0 (1:0)
Malaga CF
Niedziela 26.01.2014, 21:00 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

Po bardzo ciekawej pierwszej części gry i już trochę gorszej drugiej Barcelona pewnie pokonała 3:0 Malagę. Goście tylko w pierwszej połowie byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z rywalem, druga należała już bezapelacyjnie tylko do Blaugrany.

MVP meczu wybrałem ALEXISA SANCHEZA, który wielokrotnie nękał dzisiaj obronę rywali. Swój występ udokumentował również golem i asystą.

Na boisku w dzisiejszym spotkaniu od 25. minuty przebywał Bartłomiej Pawłowski, który najlepsze momenty w tym pojedynku zanotował zaraz po swoim wejściu na boisko. Między innymi po faulu na nim żółtą kartką w 30. minucie ukarany został Pique. Ogólnie występ Polaka można uznać za przeciętny. Nie wyróżniał się on zbytnio na tle swoich kolegów z zespołu.

Dziękuję Państwu za relację oraz zapraszam na inne transmisje. Tymczasem życzę dobrej nocy! (22:58:45)

90+3

90+3
    Morales próbował dryblingiem wejść w pole karne Barcelony, ale został zatrzymany przez defensywę.

90+2
    Dobra, składna akcja Malagi, piłkę w polu karnym gospodarzy dostał Pawłowski, który jednak był naciskany i futbolówka po jego uderzeniu odbiła się od nogi rywala i wyszła na korner.

90
    Clos Gomez doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Uderzenia zza pola karnego próbował Tello, jednak jego strzał został zablokowany.

89
    Statystyka posiadania piłki. 73% Barcelona, 27% Malaga. Widać jak wyraźna jest przewaga gospodarzy, która jest widoczna również na boisku.

87
    Ostatnia zmiana w ekipie Blaugrany. Po długiej przerwie do gry na Camp Nou wraca Afellay, który zastępuje Sancheza.

87
    Alves świetnie dośrodkował do Fabregasa, którego strzał zdołał obronić Caballero, ale były gracz Arsenalu był na pozycji spalonej.

86
    Jeszcze jeden rzut wolny dla Barcelony, jednak nie przyniósł on zagrożenia pod bramką Malagi.

84
    Pawłowski faulowany w środkowej strefie przez Mascherano. Od rzutu wolnego zaczynają goście.

83
    Po centrze z rzutu rożnego gracze Malagi mogli dojść do uderzenia, jednak odrobinę zabrakło. Futbolówkę przejęli gracze Dumy Katalonii.

83
    Przyjezdni zdołali wywalczyć jeszcze rzut rożny. Być może teraz zagrożą bramce gospodarzy.

81
    Ostatnia zmiana w Maladze. Darder pojawia się na placu gry za Tissone.

81
    W akcji ofensywnej Sanchez faulował Antunesa. Od rzutu wolnego zaczną goście.

80
    Barcelona długo rozgrywa piłkę, Malaga nie może przeciąć podań zawodników Blaugrany.

78
    W miejsce Xaviego, żegnanego przez publiczność owacją na stojąco wchodzi Sergi Roberto.