Sunderland – Stoke 1:0 (koniec) | Aston Villa – West Bromwich 4:3 (koniec) | Chelsea – West Ham 0:0 (koniec)
Tottenham – Man City 1:5 (koniec)
Aston Villa
4:3 (3:3)
West Bromwich Albion F.C.
Środa 29.01.2014, 20:45 • Villa Park (Birmingham) • Angielska Premier League

Żegnam się z państwem zapraszając już na jutro na portal lajfy.com, a ja mówię państwu już dobranoc życząc dobrego snu i rześkiego poranka. (22:45:08)

Ciężko jest mi wybrać zawodnika spotkania dlatego też zdecydowałem, że zostanie nim Delph, który zdobył dzisiaj najładniejszą bramkę ze wszystkich siedmiu ujrzanych w dzisiejszym widowisku.

W zakończonym przed momentem spotkaniu ujrzeliśmy dzisiaj, aż siedem bramek, ale o tą jedną więcej strzelili gracze gospodarzy, którzy cieszą się ze zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Cieszę się bardzo, że mogłem komentować tak niezwykłe spotkanie, lecz ono nie obyło się bez kontrowersji, gdyż sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny dla Lwów.

90+4
    Goście starają się rzucić wszystko na jedną szale, lecz defensorzy dobrze bronią się w ostatniej minucie spotkania.

90+3
    Krótko rozegrany korner i centra sprzed pola karnego, a Lowton uderza z główki nad poprzeczką.

90+3
    Piłka po dośrodkowaniu wpada pod nogi gracza gości, którego strzał został zablokowany przez gracza gospodarzy.

90+2
    Rzut wolny dla WBA 35 metrów od bramki z bocznego sektora boiska.

90+1
    Dośrodkowanie w pole karne Aston Villa i Guzan będzie za pewne opóźniał wznowienie futbolówki do gry.

90
    Sędzia techniczny pokazuję, że spotkanie potrwa 4 minuty dłużej co nie podoba się kibicom zgromadzonym na trybunach.

89
    Holt ukarany żółtą kartką za próbę powstrzymania rywali szybkim wznowieniem futbolówki i sędzia bez wahania pokazuję żółtą kartkę.

87
    Olsson ukarany żółtą kartką przez sędziego za pokazywanie, że rywale grają zdecydowanie na czas, a konkretnie Guzan, któremu nie śpieszyło się ze wznowieniem gry od własnej bramki.

86
    Vydra próbował przedrzeć się z lewej strony boiska w pole karne rywali, lecz nie udaję mu się przedryblować defensora Lwów.

85
    Defensorzy gospodarzy grają na własnej połowie w "dziada" bawiąc się Vydrą, który ma sporo sił, gdyż został dopiero co wprowadzony.

84
    Tempo meczu w ostatnich minutach spadło, a szkoda, bo wszyscy z nas chcieli by emocji do ostatniej minuty meczu.

82
    Atakują na bramkę Lwy, którzy grają bardzo konsekwentnie, gdyż rozgrywają spokojnie piłkę i kradną cenne sekundy The Baggies.

81
    Gospodarze długo rozgrywają piłkę przed polem karnym rywal, aż w końcu prostopadłą piłkę na lewą stronę otrzymuję Baker, który nie jest w stanie dobiec do futbolówki.

80
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi Anichebe, na boisku pojawia się Vydra.

80
    Jednak trener gości powstrzymał się od zmiany co jest dla mnie nie zrozumiałe, gdyż powinien wprowadzić jak najszybciej nowego gracza na boisko, bo przegrywają przecież spotkanie.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 11. Weimann, 25. Bacuna, 38. Delph, 64. Benteke (kar.) – 4. Brunt, 8. Delph (wł.), 43. Mulumbu

Kartki:   89. Holt (ASV) – 68. Lucano (WBA), 70. Brunt (WBA), 87. Olsson (WBA)

Aston Villa: Guzan, Vlaar, Bertrand, Lowton(65.Holt), Clark, El Ahmadi(76.Sylla), Delph, Westwood, Bacuna, Benteke, Weimann(79.Baker)
    Zmiany: Baker, Helenius, Albrighton, Steer, Sylla, Toney, Holt

West Bromwich Albion F.C.: Foster, Olsson, Reid(76.Berahino), Ridgewell, Lugano, Morrison, Mulumbu, Yacob, Brunt, Anichebe(80.Vydra), Anelka(26.Amalfitano)
    Zmiany: Myhill, Dorrans, Amalfitano, Vydra, McAuley, Jones, Berahino

Sędziowie: M. Clattenburg, S. Beck, G. Beswick – J. Adcock