Juventus – Fiorentina 1:0 (koniec) | Lazio – Atalanta 0:1 (koniec) | Chievo – Genoa 2:1 (koniec)
Parma – Hellas Verona 2:0 (koniec) | Sampdoria – Livorno 4:2 (koniec) | Bologna – Sassuolo 0:0 (koniec)
Inter – Torino 1:0 (koniec) | Napoli – AS Roma 1:0 (koniec)
SSC Napoli
1:0 (0:0)
AS Roma
Niedziela 09.03.2014, 20:45 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A

Z doliczonych trzech minut zrobiło się pięć, jednak nie pomogło to Romie! Napoli zwycięża 1:0! Bohaterem spotkania José Callejón, który w 81 minucie zdobył zwycięskiego gola dla gospodarzy! Walka o wicemistrzostwo Włoch rozpoczyna się na nowo! Warto odnotować jeszcze, że Łukasz Skorupski przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. Dziękuję Państwu za uwagę! (22:44:27)

90+5

90+4
    Upłynął już doliczony czas gry! Tymczasem mecz wciąż trwa! Czyżby zapomniał się sędzia Rocchi?

90+3
    Roma atakuje bez pomysłu. To woda na młyn dla Napoli! Od bramki raz jeszcze zacznie Reina.

90+2
    Napoli bardzo mądrze przetrzymuje piłkę na połowie Romy. To znakomita taktyka! Niewiele ponad sześćdziesiąt sekund do końca spotkania.

90+1
    Strzał rozpaczy w wykonaniu Maicona! Trzeba przyznać, że zabrakło mu bardzo niewiele! Metr obok bramki Reiny...

90
    Trzy minuty nadziei dostają piłkarze z Rzymu! Czy coś im to pomoże? Zobaczymy!

89
    Za chwilę dowiemy się, ile minut doliczy sędzia Rocchi. Nie było zbyt wielu przerw w grze. Myślę, że trzy minuty – będą optymalne.

88
    Od własnej bramki grę zaczyna Pepe Reina. Robi to przez blisko trzydzieści sekund, jednak sędzia nie zdecydował się pokazać mu żółtej kartki.

87
    Trzy minuty do końca meczu. Pod polem karnym Napoli widoczny jest coraz częściej Leandro Castan. Czy wykorzysta swój wzrost?

86
    Roma w natarciu! Rzymianie grają teraz bardzo, bardzo wysoko! Nie ma się czemu dziwić! Nie mają przecież nic do stracenia!

85
    Zmiana również w Napoli. Schodzi z murawy strzelec bramki – José Callejón. Zmienia go Pandev. Trener gospodarzy chce zdobyć drugiego gola!

84
    Napastnik za obrońcę! Romagnoli poza boiskiem, a zmienia go awizowany wcześniej – Destro.

84
    Faul w środku pola. Żółta kartka dla Taddei. Dobra decyzja sędziego.

83
    Roma stawia wszystko na jedną kartę! Do zmiany gotowy jest Destro!

82
    Osiem minut do końca meczu! Czy wystarczy czasu rzymianom, aby skutecznie odpowiedzieć? Chyba za bardzo się cofnęli!

81
    Gol dla Napoli!
    Bardzo długo rozgrywali swoją akcję gospodarze, jednak opłaciło się! Świetne i precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony Ghoulama, na bramkę zamienia JOSE CALLEJON! Co za uderzenie głową!

80
    Dziesięć minut do końca meczu. Znów dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. To oni dyktują teraz warunki na boisku.