Dolcan – Wisła Pł. 3:1 (koniec) | ROW Rybnik – Flota 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Stróże – GKS T. 1:0 (koniec)
Kolejarz Stróże
1:0 (0:0)
GKS Tychy
Niedziela 30.03.2014, 15:00 • Stadion Kolejarza, Stróże • Fortuna 1 Liga

Ostatecznie Kolejarz po bramce Trochima z rzutu karnego wygrywa z GKS-em Tychy 1:0! Świetny mecz ubrany w wielkie emocje. (16:53:34)

90+3

90+2
    Smuczyński ukarany za przedłużanie rozpoczęcia gry rzutem za autu. Zasłużona kara.

90+1
    Tak jest. Sędzia postanawia, że to spotkanie potrwa jeszcze przynajmniej przez trzy najbliższe minuty! Kto wytrzyma presję?!

90
    Dzięgielewski decyduje się na samotny rajd, po czym uderza tuż obok słupka! To była chyba już piłka meczowa, ale może coś doliczymy?

87
    Niemiłosiernie atakują teraz zawodnicy GKS-u, ale ich starania idą na marne. Teraz udało się jednak wywalczyć korner.

84
    Mączyński wchodzi w pole karne i natychmiast uderza po ziemi, ale z dala od bramki. Mógł teraz dużo lepiej przymierzyć.

82
    Majchrzak okazuje się być bezwzględny w swoich zamiarach, co widzi sędzia i pokazuje mu kartonik.

81
    Trener nie ryzykuje straty zawodnika i zmienia Trochima. Pojawia się na płycie boiska wypoczęty Wilk.

79
    Już tylko nieco ponad dziesięć minut pozostało przyjezdnym, na to, aby zdobyć bramkę wyrównującą i pomyśleć ewentualnie o wygranej.

76
    Sędzia każe grać na gwizdek, ale nie zgadza się z tym Popović i zostaje ukarany.

75
    Dwa razy wywalczył rzut karny, a teraz musi uważać Trochim, gdyż zostaje upomniany żółtą kartką.

75
    Uderzenie Leszczaka pędzi ku bramce, gdzie świetnie interweniuje Igaz! To mogło zaskoczyć golkipera GKS-u!

73
    Akcja Kolejarza przerwana dobrym wślizgiem ze strony Mączyńskiego i tylko będzie korner z prawej strony boiska.

71
    Masternak świetnie minął dwójkę rywali przy centrze zza pola karnego, ale gdy już dopadł do piłki, skierował ją obok słupka!

70
    Ponownie akcja przenosi się pod pole bramkowe Kolejarza, gdzie faulowany był gracz GKS-u. Będzie dogodna sytuacja.

68
    Mogliśmy się tego spodziewać. Podwójna zmiana dla gości. Dzięgielewski za Gąsiora i Popović za Wodeckiego.

67
    Żunic stara się pokonać golkipera gospodarzy z rzutu wolnego z okolic 35. metra, ale zbyt wiele siły włożył w to uderzenie. Niecelnie.

66
    Goście nie mają teraz nic do stracenia. Z przodu widzimy Smółkę i Wodeckiego, którzy będą grali na samej szpicy ataku.

Gole: 64. Trochim (kar.)

Kartki:   36. Niane (KOL), 57. Stefanik (KOL), 75. Trochim (KOL), 82. Majchrzak (KOL), 90+2. Smuczyński (KOL) – 31. Balul (GKT), 35. Mączyński (GKT), 76. Popović (GKT)

Spudłowany karny!: 33. Stefanik (KOL), nietrafiony

Kolejarz Stróże: Radliński – Smuczyński, Stefanik, Markowski, Bocian (51' Majchrzak) – Leszczak, Gryźlak, Trochim (81' Wilk), Walęciak – Niane, Adamek

Rezerwowi: Błażejewski, Majchrzak, Cichy, Leśniak, Wilk, Wolański

GKS Tychy: Igaz – Krajanowski, Balul, Masternak, Mączyński – Ruskovsky (46' Szczęsny), Żunić, Gąsior (68' Dzięgielewski), Zganiacz, Wodecki (68' Popović) – Smółka

Rezerwowi: Misztal, Bukowiec, Popović, Szczęsny, Dzięgielewski, Kopczyk, Chomiuk

Sędziowie: Sebastian Załęski (Ostrołęka)