AZS UŚ – Kraków 1:6 (koniec) | AZS Gdańsk – Rekord 2:6 (koniec)
AZS UŚ Katowice
1:6 (0:4)
Wisła Krakbet Kraków
Sobota 12.04.2014, 19:00 • Hala Sportowa MOSiR Katowice-Szopienice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Mecz kończy się rezultatem 1:6. Goście wyraźnie przeważali w tej rywalizacji i w pełni zasłużenie wygrali aż w takim rozmiarze. Za wspólnie spędzony czas dziękujemy bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze relacje w lajfy.com! (20:28:03)

39:47
    Gol dla Wisły!
    Po szybkimkontrataku do praktycznie pustej bramki trafia ADAM JONCZYK!!!

39:32
    Jedna z ostatnich sytuacji dla gospodarzy, którzy mają rzut rożny.

39:12
    Ostatnie sekundy tego spotkania. Przy piłce goście, którzy rozgrywają piłkę na własnej połowie.

28:51
    Kmiecik traci piłkę na połowie rywala i od autu grę rozpoczną goście,

38:32
    Dwa razy bardzo dobre strzału Douglasa broni Bednarczyk!

37:36
    Bardzo mocny strzał z paru metrów Gładczaka trafia w głowę Nawrata i wychodzi w pole, nie ma bramki!!!

37:04
    Mamy rzut rożny dla zawodników AZS UŚ Katowice.

36:26
    Tym razem długo na połowie rywala piłkę rozgrywają gospodarze, ale nie potrafią wypracować sobie sytuacji strzeleckiej.

35:46
    Po strzale z dystansu Gładczaka i rykoszecie piłka wychodzi na korner.

35:20
    Jasiński fauluje swojego rywala w strefie środkowej boiska. Był to czwarty faul tego zespołu.

34:18
    Miejscowi zawodnicy wypracowali idealną pozycję dla Jasińskiego, ale po jego dobrym strzale i interwencji golkipera gości piłka trafia w poprzeczkę!

33:36
    Potężne uderzenie Jasińskiego z okolic środka boiska przelatuje nad poprzeczką bramki Nawrata.

33:07
    Gospodarze zdecydowali się wycofać bramkarza i po ich stracie na połowie Wisły Junior był bardzo bliski trafienia do pustej bramki!

32:55
    O czas prosi trener drużyny gospodarzy.

32:11
    Niewiarygodna sytuacja!!! Douglas uderzał do opuszczonej bramki z trzech metrów, jednak obrońca gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej!!!

30:58
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Niesamowity strzał z połowy boiska z rzutu wolnego w wykonaniu JĘDRZEJA JASIŃSKIEGO i piłka wpada do siatki obok bezradnego Nawrata!!!

30:57
    Fauluje zawodnik krakowskiej Wisły i w tym momencie mamy po trzy przewinienia w drugiej połowie z obu stron.

Dawid Czempisz

Gole: 30. Jasiński – 3. Budniak, 6. Lebiedziński, 13. Vakhula, 14. Budniak, 24. Junior, 39. Jonczyk

Kartki:   24. Tosik (KAT)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk, Rozmus – Krzywka, Kolmas, Kmiecik, Liszka, Tosik, Gładczak, Morgała, Barański, Jasiński
    Wisła Krakbet Kraków: Nawrat, Dworzecki – Zastawnik, Jonczyk, Czech, Korczyński, Vakhula, Alvaralhao dos Santos, Gomes Junior, Lebiedziński, Krajewski, Wojciechowski, Pater, Budniak

Sędziowie: Tomasz Frąk, Grzegorz Wiercioch, Katarzyna Netkowska