Bytovia – Polonia B. 1:0 (koniec) | Rozwój – Gryf 1:2 (koniec) | Ruch Z. – Chrobry 0:1 (koniec)
Jarota – MKS Kluczbork 0:2 (koniec) | Górnik W. – Raków 2:0 (koniec) | Błękitni – Ostrów Wlkp. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Lechia ZG 0:2 (koniec) | Warta – Odra O. 2:2 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
0:2 (0:0)
Lechia Zielona Góra
Środa 21.05.2014, 18:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • 2 Liga Zachodnia

Dziękuję serdecznie za śledzenie relacji z dzisiejszego meczu, zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com. (19:57:49)

A zawodnicy Zagłębia podeszli do trybuny "otwartej"... ale tam już na nich nikt nie czekał

Zielonogórzanie żegnani są brawami od sosnowieckich kibiców.

O ile w pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany, to w drugiej połowie zdecydowanie lepsi byli przyjezdni. Zdobyli dwa ładne gole z główki i zasłużenie wygrali mecz. Dla Zagłębia dzisiejsza porażka oznacza koniec marzeń o awansie.

90+4
    Zakończył się właśnie mecz Zagłębia z UKP Zieloną Górą. Zawodnicy żegnani są gwizdami...

90+2
    W doliczonym czasie gry za Kaczmarczyka wchodzi Piorun

90+2
    Grzesik wrzuca w pole karne, jednak na róg piłkę wybijają goście.

86
    Sierczyński dośrodkowuje z prawej strony, piłkę zgrywa głową jeden z graczy Zagłębia, piłka spada pod nogi Jankowskiego który przekłada piłkę na drugą nogę, jednak nie udało się napastnikowi Zagłębia zakończyć tej akcji strzałem

84
    Schodzi z placu gry Ribeiro, a w jego miejsce melduje się Skrzyński

84
    Wojcieszyński uderza wysoko nad poprzeczką z około 30 metrów.

81
    Sfrustrowany Jankowski fauluje brzydko Kaczmarczyka. Po tym faulu napastnik Zagłębia ogląda żółtą kartkę.

81
    Wszyscy zgromadzeni na stadionie chyba chcą, aby ten mecz już się skończył, łącznie z piłkarzami Zagłębia. Fatalnie zagrali drugą połowę podopieczni Smyły

80
    Na auty wybijają piłkę co chwila goście, nie mogą rozegrać dobrze akcji Zagłębiacy