Chojniczanka – Arka 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Flota 3:0 (koniec) | GKS T. – Okocimski 2:0 (koniec)
Stomil – GKS K. 3:1 (koniec) | Puszcza – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Stróże – Dolcan 2:1 (koniec)
Termalica – Miedź 2:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0 (2:0)
Miedź Legnica
Niedziela 25.05.2014, 17:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga

Niesamowite spotkanie,przez cały mecz Miedz była wyrażnie lepszym zespołem a przegrała.Termalika wykozystała błedy gości strzeliła dwie bramki i to ona może się cieszyć zwycięstwem.Rewanż udał się w pełni.Jedno trzeba dziś przyznać szczęście sprzyjało Termalice przez cały mecz.Za uwagę serdecznie dziekuje i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na Lajfy,com (19:00:10)

90
    sedzia dolicza 4 minuty

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarczyk (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).

84
    Każdy kto ogląda mecz przeciera oczy ze zdumienia, Ze wynik na tablicy to ten który własnie oglądają.Termalika zamknieta na własnej połowie.

80
    10 minut do końca a ataki Miedżi nie słabną.Czas działa jednak na kożyść Termaliki.

77
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Szczepaniak, na boisku pojawia się Szymański.

77
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Schulmeister, na boisku pojawia się Kujawa.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Wożniczka (Miedź Legnica).

75
    W polu karnym pada Chrzanowski, nie ma jednak karnego.Mimo protestów gości gwizdek sędziego milczy.

72
    Teraz jeszcze z większym impetem ruszyła Miedż !!

69
    Gospodarze przez 20 minut będą grali w osłabieniu!!

69
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Pleva (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).

67
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Cierpka, na boisku pojawia się Machaj.

64
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Kaczmarczyk.

62
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Zakrzewski, na boisku pojawia się Chrzanowski.

57
    Piłka jest nieprzewidywalna Miedż od dłuższego już czasu nie schodzi z połowy Termaliki, ale to gospodarze prowadza 2-0!

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Szczepaniak (Miedź Legnica).

52
    Ostro do odrabiania strat ruszyła Miedż, ale obrona Termaliki nie daje się zaskoczyć,rozbijając atak za atakiem.