Łowicz – Siarka T. 0:1 (koniec) | Garbarnia – Concordia 0:2 (koniec) | Olimpia Z. – Świt NDM 0:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec) | Znicz – Limanovia 0:1 (koniec) | Stal M. – Wisła Pu. 1:0 (koniec)
Wigry Suwałki
2:1 (1:0)
Pogoń Siedlce
Niedziela 25.05.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 2 Liga Wschodnia

Cóż za mecz mieliśmy w Suwałkach! Po pierwszej połowie zasłużenie prowadziły Wigry. Jednak w drugiej połowie naciskali goście. I wtedy padła druga bramka Wigier po rzucie rożnym. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze dużo emocji po golu Zaniewskiego ale ostatecznie to trzy punkty zostały w Suwałkach.

Końcówka sezonu przyprawia kibiców o dużo emocji w walce o awans do I ligi. Po tym mecz sprawa awansu wciąż pozostaje otwarta a w grze pozostają trzy ekipy: Pogoń, Siarka i Wigry. (19:49:38)

90+4
    Strzał Karłowicza ponad bramką Kozaczyńskiego.

90+4
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Radzio, na boisku pojawia się Karłowicz.

90+3
    Rzut rożny Pogoni. W polu karnym Kozaczyński. Suwalczanie zdołali jednak wybić piłkę.

90+2
    Emocje na boisku sięgają zenitu. Piłka lata w powietrzu po obu stronach boiska.

90+1
    Rzut wolny na połowie Pogoni. Piłkę w pole karne Wigier będzie wybijał Kozaczyński. Nieudanie rozegrany stały fragment gry.

90
    Druga żółta kartka dla Karola Mackiewicza za faul na połowie Pogoni.

89
    Źle wykonany stały fragment przez gospodarzy.

88
    Rzut rożny po błędzie Kozaczyńskiego który był naciskany przez Radzio.

86
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzał z dystansu sprzed pola karnego ZANIEWSKIEGO. Salik nie zdołał obronić tej piłki. Będziemy mieli emocje w końcówce.

85
    Mateusz Romachów znalazł się w doskonalej sytuacji strzeleckiej wprost przezed bramką Pogoni. Sam na sam z Kozaczyński jednak strzelił wysoko ponad bramką.

82
    Dośrodkowanie Mackiewicza w pole karne na piąty metr jednak do tej piłki nie doszedł żaden z zawodników gospodarzy i goście spokojnie wybili piłkę.

81
    Faul na zawodniku Wigier z boku pola karnego Pogoni.

79
    Kolejne zagrożenie bramki Kozaczyńskiego. Tym razem po ekwilibrystycznym strzale piłka przeleciała blisko poprzeczki brami Pogoni.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Tomalski, na boisku pojawia się Stromecki.

78
    Gol dla Wigier!
    Skutecznie wykonany rzut rożny przez Wigry. Piłkę po uderzeniu głową w siatce umieścił Adrian KARANKIEWICZ.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Odunka, na boisku pojawia się Tarachulski.

76
    Kolejne dośrodkowanie Mackiewicza. Tym razem lewą nogą na dłuższy słupek. Rzut rożny.

Adrian Piekarski

Gole: 28. Radzio, 78. Karankiewicz – 86. Zaniewski

Kartki:   55. Mackiewicz (SUW)   90. Mackiewicz (SUW)

Wigry Suwałki: Karol Salik (k) – Mateusz Żebrowski (68 Romachów), Artur Bogusz, Adrian Karankiewicz, Kamil Wenger, Aleksandar Atanacković, Tomasz Tuttas (60 Tarnowski), Karol Mackiewicz, Daniel Michałowski, Sebastian Radzio (90+4 Karłowicz), Jakub Bartkowski
    Zmiany: Andrzej Olszewski, Mateusz Romachów, Dawid Makaradze, Povilas Luksys, Valentin Jeriomenko, Marcin Tarnowski, Piotr Karłowicz

Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński – Robert Kwiatkowski, Daniel Dybiec, Mateusz Urbański, Jarosław Ratajczak, Przemysław Rodak, Samuelson Odunka (78 Tarachulski), Hubert Tomalski (78 Stromecki), Adrian Dziubiński, Krystian Wójcik (56 Zaniewski), Cezary Demianiuk
    Zmiany: Karol Budzikur, Marcin Stromecki, Marcin Paczkowski, Wojciech Wocial, Łukasz Wójcik, Łukasz Zaniewski, Bartosz Tarachulski

Sędziowie: Tomasz Białek (główny), Michał Gogolewski, Mateusz Garbol – Lubuski ZPN Konrad Kiełczewski (techniczny) – Podlaski ZPN