ROW Rybnik – Cracovia 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Cracovia – Karpaty 0:1 (koniec)
Korona – Termalica 1:0 (koniec) | GKS T. – Podbeskidzie 0:3 (koniec) | Pogoń – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:4 (koniec) | Pogoń – Bytovia 0:1 (koniec)
Lechia – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Wisła K. – MSK Żilina 1:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:3 (1:3)
Cracovia
Sobota 05.07.2014, 10:05 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Cracovia wygrywa z Energetykiem 3:1. Już za kilka minut początek drugiego spotkania, w którym "Pasy" zmierzą się z rezerwami ukraińskiego Karpaty Lwów. Relacja z tego meczu również w naszym portalu, zapraszamy. (11:14:34)

60
    Końcowe fragmenty spotkania. Rzut wolny dla "Pasów" z lewej strony, dośrodkowanie w pole karne Energetyka, ale lepsi w powietrzu obrońcy ROW-u, którzy oddalają zagrożenie.

57
    Znakomita akcja Cracovii zakończona strzałem na bramkę Energetyka z linii pola karnego. Uderzał Marciniak, ale bramkarz ROW-u ponownie bardzo pewnie.

54
    Uderzenie na bramkę Cracovii z 16 metrów, ale ponownie pewnie broni Pilarz.

52
    Jeszcze jeden rzut rożny dla "Pasów". Dochodząca piłka w pole karne Energetyka, ale Krotofil wybija piłkę daleko poza swoje pole karne.

49
    Kolejna próba Energetyka, na bramkę Pilarza z około 25 metrów uderzał Gojny, ale bramkarz Cracovii poradził sobie z jego uderzeniem.

47
    Zbyt mocne dośrodkowanie Krotofila w pole karne Cracovii, z linii piątego metra wznowi grę Pilarz.

45
    Rzut rożny dla Cracovii. Dośrodkowanie piąstkuje bramkarz Energetyka, piłkę na 20 metrze "zbiera" Marciniak, ale jego uderzenie bardzo niecelne.

43
    Prostopadłe podanie do Diabanga, ale bramkarz Energetyka "przeczytał" zamiary rywali i zdążył uprzedzić pomocnika "Pasów".

42
    Strzał z 25 metrów na bramkę Pilarza, ale bramkarz "Pasów" pewnie łapie piłkę w rękawice.

39
    Dawid Jarka próbował "uruchomić" partnera prostopadłym podaniem na wolne pole, ale dobrze ustawieni obrońcy Cracovii.

37
    Zespół Energetyka "zamknięty" na własnej połowie od kilku minut, "Pasy" w ataku pozycyjnym.

35
    Corner dla Energetyka. Piłka dochodząca w pole karne Cracovii, z bramki wychodzi Pilarz i piąstkuje piłkę poza swoje pole karne.

33
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez zawodników Cracovii, strzał na bramkę Energetyka z około 25 metrów, ale strzał bardzo niecelny.

31

Koniec pierwszej połowy, kilka minut przerwy i zacznie się druga część spotkania.

30

30
    Gol dla Cracovii!
    Wycofanie ze skrzydła na "jedenasty" metr do DAMIANA DĄBROWSKIEGO, ten mocnym, płaskim strzałem w prawy róg pakuje piłkę do siatki!