ROW Rybnik – Cracovia 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Cracovia – Karpaty 0:1 (koniec)
Korona – Termalica 1:0 (koniec) | GKS T. – Podbeskidzie 0:3 (koniec) | Pogoń – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:4 (koniec) | Pogoń – Bytovia 0:1 (koniec)
Lechia – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Wisła K. – MSK Żilina 1:1 (koniec)
Cracovia
0:1 (0:1)
Karpaty Lwów
Sobota 05.07.2014, 11:00 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Cracovia przegrywa z rezerwami Karpat Lwów 0:1. Dziękuję za uwagę, zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com (12:33:42)

60
    Bramkarz Karpat wyczuł intencje strzelającego Kapustki, rzucił się w prawy róg i złapał piłkę!

60
    Rzut karny dla Cracovii!

58
    Końcowe fragmenty spotkania, śpieszy się krakowianom, ale dobrze bronią się Karpaty.

54
    Rzut różny dla Cracovii, niedokładnie dośrodkowanie w pole karne Karpat, piłkę chwyta bramkarz ukraińskiej drużyny.

51
    W pole karne Karpat dośrodkowywał Rymaniak, ale nikt nie doszedł do tego podania.

48
    Rzut wolny dla Karpat z lewej strony boiska. Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale obrońcy "Pasów" oddalają zagrożenie od własnego pola karnego. zagroznei

45
    Kolejna dobra akcja Karpat, zakończona strzałem na bramkę "Pasów" z 20 metrów, ale Stępniewski popisuje się bardzo dobrą interwencją.

41
    Wysokim pressingiem zaatakowała Cracovia, ale Karpaty nie popełniają błędu przy wyprowadzeniu piłki, bardzo dobra gra na małej przestrzeni ukraińskiego zespołu.

39
    Rzut rożny dla Karpat, krótkie rozegranie, dośrodkowanie w pole karne "Pasów" na bramkę Stępniowskiego uderza jeden zawodników ukraińskiego klubu, ale nie trafia do bramki z kliku metrów.

36
    Szybka akcja gości z Ukrainy zakończona dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale w polu karnym Cracovii, piłkę przejęli zawodnicy "Pasów".

34
    Dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony w pole karne Karpat, ale żaden jego partner nie ruszył do piłki i padła ona łupem graczy z Lwowa.

31
    Corner dla "Pasów", ale kolejny już raz dośrodkowanie w pole karne bardzo niedokładne i bez problemów łapie piłkę bramkarz Karpat.

31

Po pierwszej połowie Cracovia przegrywa 0:1. Kilka chwil przerwy i rozpocznie się druga część spotkania.

30

27
    Rzut wolny dla Cracovii z około 20 metrów od bramki Karpat. Dochodząca piłka w pole karne, ale podanie bardzo niedokładne, od bramki grę wznowi bramkarz drużyny ukraińskiej.

25
    Bardzo dobry pressing ukraińskiego zespołu. "Pasy" mają bardzo duże problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.