Legionovia – Rozwój 1:2 (koniec) | Motor – Chrobry 0:4 (koniec) | Gryf – Kotwica 2:0 (koniec)
Świt NDM – Siarka T. 2:3 (koniec) | Kleczew – Unia S.K. 2:0 (koniec) | Jazgarzew – Stal S. W. 2:5 (koniec)
Błękitni – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Raków – Wigry 0:1 (koniec) | Odra O. – Znicz 1:2 (koniec)
Olimpia E. – Radomiak 1:2 (koniec) | Polonia B. – Łowicz 1:0 (koniec)
Sparta Jazgarzew
2:5 (1:2)
Stal Stalowa Wola
Sobota 26.07.2014, 17:00Fortuna Puchar Polski

Podsumowanie:

Goście w dniu dzisiejszym wygrywają 5:2 ze Spartą Jazgarzew i grają dalej w Pucharze Polski, a kolejnym rywalem Stali Stalowa Wola jest ekipa Olimpii Grudziądz. (19:00:02)

90

90+5
    Gol dla Sparty!
    Trochę pocieszył kibiców EMIL WRAŻEŃ po strzeleniu rzutu karnego dla swojego zespołu i zmniejszył wynik porażki.

89
    Gol dla Stali St. Wola!
    Bramkę zdobył MISTRZYK.

77
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Bartkiewicz, na boisku pojawia się Kloc.

73
    Kolejną bramke dla ekipy gości zdobywa TOMASZ PŁONKA!

66
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Żmuda.

61
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Michałek, na boisku pojawia się Pigan.

58
    Mamy już 3:1 dla "Stalówki" Prowadzenie dla drużyny przyjezdnej podwyższa MICHAŁ MISTRZYK!

46

45

45
    Drugą bramke dla gości po rzucie karnym zdobył MATEUSZ ARGASIŃSKI!

36
    PAWEŁ WYSOCKI doprowadza do wyrównania w spotkaniu.

20
    Po 20 minutach meczu na prowadzeniu gracze ze Stalowej Woli, którzy wyszli na prowadzenie już w 8 minucie spotkania.

10
    Dudek (Sparta Jazagrzew) ukarany żółtą kartką.

7
    Na prowadzenie zespół gości wyprowadza młody zawodnik "Stalówki" MATEUSZ ARGASIŃSKI!

1

Sparta Jazgarzew: Ryczko – Jagodziński, Dudek, Wysocki, Dąbrowski, Wójcik, Gałązka, Sokół, Domański, Zalewski, Wrażeń

Stal Stalowa Wola:

Sędziowie: Marcin Bielawski, Szymanek, Mateusz Bielawski Sędzia techniczny: Reguła.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 36. Wysocki, 90+5. Wrażeń (kar.) – 7. Argasiński, 45. Argasiński (kar.), 58. Mistrzyk, 73. Płonka, 89. Mistrzyk

Kartki:   10. Dudek (SJA)

Stal Stalowa Wola: Wołoszyn – Mistrzyk, Czarny, Michałek (61 Pigan), Bartkiewicz (77 Kloc), Kowalski, Argasiński, Płonka, Mikołajczak (66 Żmuda), Bogacz, Giel