Śląsk – Borussia D. 0:3 (koniec) | Napoli – FC Barcelona 1:0 (koniec)
SSC Napoli
1:0 (0:0)
FC Barcelona
Środa 06.08.2014, 20:00 • Stade de Genève, Genewa • Spotkania towarzyskie

Koniec! Napoli wygrywa z Barceloną 1:0. Co można powiedzieć o tym meczu? Obaj szkoleniowcy potraktowali go jak typowy sparing. Oglądaliśmy sporo chaotycznej gry, a mało fajerwerków. Bramka, którą zdobył Džemaili, to istne kuriozum. Spory udział miał przy niej nowy bramkarz Barcy – Claudio Bravo. Dziękuję za uwagę i zapraszam serdecznie na kolejne relacje do lajfy.com! (21:50:26)

90+2

90+2
    Ależ dzisiaj niepewny jest Bravo! Tym razem dobrze przeczytał grę, ubiegł rywala, ale... wypuścił piłkę z rąk! Tym razem jednak żaden z graczy Napoli nie wykorzystał okazji!

90+1
    No proszę! Sędzia chyba traktuje ten mecz równie szkoleniowo, co trenerzy obydwu zespołów... Tylko dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

90
    Dziewięćdziesiąt minut gry za nami. Ile doliczy arbiter tego spotkania? Mieliśmy mnóstwo zmian, wydaje się, że to powinno być przynajmniej pięć minut!

89
    Kolejny raz w defensywie niezastąpiony okazał się Koulibaly! Ależ on gra dzisiaj dobre spotkanie! Klasa!

88
    Sekundy do końca spotkania. Trener Barcelony ma jeszcze dwóch zawodników na ławce rezerwowych. Rafa Benitez dysponuje trzema takimi piłkarzami.

87
    Sandro Ramírez mógł trafić do siatki po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Napoli! Rafael broni jedna nogami! Co za parada!

86
    Ostatnie minuty przed nami. Barca stawia wszystko na jedną kartę! Coraz więcej piłkarzy angażuje się w akcje ofensywne tego zespołu.

85
    Luperto wchodzi na boisko w miejsce doświadczonego Albiola.

84
    A Rafa Benitez nie czeka i już szykuje kolejne zmiany! Czyżby obaj trenerzy postawili sobie za punkt honoru, że dzisiaj zagra każdy piłkarz?

83
    Ależ rywalami w polu karnym zakręcił Gerard Deulofeu! Zdołał jeszcze oddać bardzo groźny strzał, który doskonale broni Rafael!

82
    Barca stara się odpowiedzieć jak najszybciej! Katalończycy wiedzą jednak, że mają bardzo, bardzo mało czasu!

81
    Wygląda na to, że z festiwalu zmian cało wyjdą gracze Napoli! To oni strzelili dzisiaj bramkę jako pierwsi i prawdopodobnie wygrają ten mecz!
    Blemir DŽEMAILI - 1:0

80
    Gol dla Napoli!
    Ależ fatalny błąd popełnił Claudio Bravo! Z dystansu huknął BLERIM DZEMAILI, a bramkarz Barcelony przepuszcza stosunkowo niegroźny strzał między rękami!

79
    Czy ktoś wykorzysta jeszcze moment dekoncentracji po tych korektach personalnych? Czy zobaczymy tu dziś jeszcze bramki?