ROW Rybnik – Siarka T. 2:1 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia G. 2:0 (koniec) | Znicz – Termalica 2:1 (koniec)
Znicz Pruszków
2:1 (1:0)
Bruk-Bet Termalica
Wtorek 12.08.2014, 18:30 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • Fortuna Puchar Polski

Spotkanie pomiędzy Zniczem Pruszków a Termalicą Bruk-Bet Nieciecza kończy się niespodziewanym zwycięstwem miejscowych. Dzięki temu to właśnie oni zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do śledzenia naszych pozostałych transmisji. Na dziś to już wszystko, do usłyszenia! (20:28:10)

90+4

90+1
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Gol dla Termaliki!

Bramka kontaktowa gości! Na listę strzelców wpisuje się JAKUB CZERWIŃSKI. Czy wystarczy czasu, aby wyrównać?

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomczyk (Znicz Pruszków).

80
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Rackiewicz, na murawie pojawia się Kraska.

80
    Do końca spotkania pozostało jedynie 10 minut. Na razie nic nie zanosi na to, by goście strzelili bramkę honorową.

72
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na murawie pojawia się Tomczyk.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Drozdowicz (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).

63
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Wróbel, na murawie pojawia się Smuczyński.

61
    Ależ zmarnowana okazja Paluchowskiego na zdobycie gola kontaktowego! Niecieczanin nie trafia na pustą bramkę!

56
    Gol dla Znicza!

Pruszkowianie podwyższają prowadzenie! Piłkę w pole karne wrzucił Polak, lecz Olszewski niemalże ją złapał. Niestety, futbolówka wymknęła się z jego rąk, co bezlitośnie wykorzystał JANUSZEWSKI.

51
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).

50
    W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej spisali się miejscowi. Czy tak będzie również w drugiej części gry? A może Niecieczanie zdołają odrobić straty i powalczyć o korzystny wynik? Tego przekonamy się w nadchodzących 40 minutach.