Górnik Ł. – Zawisza 5:2 (koniec) | Piast – Ruch 0:1 (koniec) | Lech P. – Pogoń 1:1 (koniec)
Piast Gliwice
0:1 (0:1)
Ruch Chorzów
Sobota 16.08.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa

To tyle z Gliwic! (19:52:25)

Emocjonujący, żywy mecz w Gliwicach. Ruch był dziś bardzo skuteczny, a w bramce kapitalnie spisywał się Kamiński. I to właśnie swojemu bramkarzowi zawdzięczają trzy punkty chorzowianie.

Sędzia Marcin Borski kończy mecz! Ruch odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie.

90+5

90+4
    Jurado faulował Kusia w ofensywie.

90+4
    Techniczny strzał Babiarza z narożnika pola karnego obok słupka.

90+4
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Tymczasem w posiadaniu piłki goście.

90+1
    Rzut rożny dla Piasta. Piłka wybita przed pole karne, gdzie był niepilnowany Szeliga. Strzał z szesnastu metrów jednak nad poprzeczką bramki Kamińskiego.

90+1
    Cztery minuty doliczone!

90
    Podanie Murawskiego w kierunku Wilczka zbyt mocne. Kradnie cenny czas Kamiński.

89
    Dwie minuty do końca podstawowego czasu gry! Czy jeszcze się coś wydarzy na stadionie w Gliwicach?!

88
    Dziwna sytuacja. Gigołajew otrzymał żółtą kartkę w momencie, gdy wchodził na boisko.

88
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Marek Zieńczuk, na boisku pojawia się Rołand Gigołajew.

87
    Murawski zagrał do boku do Szeligi, ten opanował piłkę i huknął w kierunku bramki... wysoko nad poprzeczką.

86
    Dość nieoczekiwanie w sytuacji sam na sam z Kamińskim znalazł się Horváth! Próba przelobowania bramkarza Ruchu nieudana! Nieprawdopodobnie dysponowany jest dziś Kamiński!

86
    W dalszym ciągu w posiadaniu futbolówki gospodarze. Ruch broni całym zespołem na własnej połowie.

85
    Szybki kontratak Piasta! Strzelał zza pola karnego Podgórski, jednak Kamiński nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę na rzut rożny.