Oława – Gorzów Wlkp. 1:3 (koniec) | Świt NDM – Sokół 0:0 (koniec) | Ruch Z. – Pawłowice Śl. 1:0 (koniec)
Gryf – Przodkowo 3:3 (koniec) | Bałtyk K. – Chwaszczyno 0:0 (koniec) | Łowicz – Radomiak 1:2 (koniec)
Warta – Kleczew 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Karpaty K. 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Znicz Biała 3:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
3:3 (2:0)
GKS Przodkowo
Sobota 16.08.2014, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 3 Liga

Sędzia nie doliczył nawet minuty do drugiej połowy. Ciekawe widowisko stworzyły nam dziś oba zespoły. Dwie rózne połowy pierwsza zdecydowanie dla gospodarzy którzy prowadzili 2-0.Drugie czterdzieści pięć minut to ambitna walka gości którzy trzykrotnie pokonali bramkarza Gryfa. Ostatecznie padł remis w tym meczu który wydaje się sprawiedliwy. Po dwóch kolejkach oba zespoły mają na swoim koncie po 4 punkty. Przed nami kolejne spotkania na które serdecznie zapraszam wszystkich. A dziś Gryf-GKS Przodkowo 3-3. (18:57:38)

90

89
    Gicewicz nie opanował futbolówki, taktyka Gryfa w końcówce piłka w pole na aferę.

89
    Kowalski a autu w pole karne, głowka Barzowskiego kończy ten atak.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostuch (Gryf Wejherowo).

88
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicki, na boisku pojawia się Ilanz.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Kołc (Gryf Wejherowo).

85
    Ostro zaatakowany Kowalski leźy na murawie.Od autu zacznie Gryf.

84
    Gryf rozpoczyna szalęńczą pogoń za zwycięstwem w tym meczu. Czasu zostało niewiele.

83
    Kombinacyjnie rozegrany wolny przez zawodników Gryfa ale połapali się w tym obrońcy.

82
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gronowski, na boisku pojawia się Pomaski.

80
    Gol dla Gryfa!
    Wejście smoka!! Najwięcej przytomności po dośrodkowaniu Miszki wykazał WIĘCEK i jest remis.Co za mecz!!

79
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Fierka, na boisku pojawia się Więcek.

79
    Sporna sytuacja Rzepa wychodził sam na sam i przewraca sie przed polem karnym.Zdaniem sędziego obrońca interweniował czysto.

78
    Sebastaian Frankowski mierzył chyba w okienko ale niewiele mu zabrakło.

77
    Jak to możliwe 2-0 do przerwy prowadził Gryf a teraz przegrywa!! A goście nadal w ataku.

76
    Gol dla GKS-u!
    Bardzo efektowne przyjęcie na klatę GRONOWSKIEGO i szybki strzał w prawy róg bramki Ferry. Efekt tego goście prowadzą w tym meczu!!

74
    Barzowski mija dwóch obrońców po czym traci piłkę.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Bartłomiej Karasz

Gole: 6. Kołc, 44. Kołc, 80. Więcek – 56. Frankowski, 63. S.Frankowski, 76. Gronowski

Kartki:   85. Kołc (WEJ), 88. Kostuch (WEJ)

Gryf Wejherowo: Ferra- Kowalski, Kostuch, Skwiercz, Osłowski, Kenner(46.Rzepa), Kołc, Wicon(46.Miszka), Gicewicz, Wicki(88.Ilanz), Fierka(79.Wiecek)
    Zmiany: Duda, Bank, Zając,

GKS Przodkowo: Dyszkiewicz,- Łapigrowski, Sobczyński, Duszkiewicz, Nawrocki(57.Kwaśnik), Pięta, Frankowski (57.S Frankowski), Kołodziejski, Gronowski(82.Pomaski), Barzanowski, Gawron
    Zmiany: Bartosiewicz, Dałek, Matys,

Sędziowie: Michał Żurowski