Radomiak – Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 (koniec) | Warta S. – Świt NDM 3:2 (koniec) | Dzierżoniów – Oława 3:1 (koniec)
Polonia Ł. – Ruch Z. 1:1 (koniec) | Polonia B. – Swornica 5:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:0 (1:0)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Środa 20.08.2014, 17:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Kolejne trzy punkty dla Radomiaka Radom! Gospodarze wygrali dzisiaj zasłużenie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki – 1:0. Bramkę dla "Warchołów" zdobył Leandro w 32' gry. To zwycięstwo oznacza, że Radomiak awansował na pozycję lidera tabeli, bowiem Pogoń II Siedlce prawdopodobnie przegra mecz w Białobrzegach. Póki co podopieczni Marcina Tomaszewskiego przegrywają 1:4. (18:55:53)

90+4

90+4
    Zmianę "na czas" przeprowadził Jacek Magnuszewski. Za Leandro wchodzi Włodzimierz Puton.

90+3
    Mądrze grają teraz gospodarze. Uderzał Stanisławski, ale górą Kołba.

90+3
    Indywidualna akcja Mateusza Radeckiego, ale lepszy Kołba. Sekundy do końca meczu w Radomiu! Czy coś tutaj może się jeszcze zmienić?

90+2
    Gospodarze zamknięci na własnej połowie. Nie kwapią się nawet do wyprowadzania kontrataków.

90+1
    Wszystko jasne! Ten mecz potrwa cztery minuty dłużej.

90
    Pogoń atakuje coraz groźniej. Nerwowe chwile przeżywają kibice Radomiaka.

89
    Groźnie dośrodkowywał Kołodziejski, ale między słupkami bardzo dobrze – Michał Kula.

88
    Gospodarze będą się teraz starali jak najdłużej utrzymać przy piłce. Nie było zbyt wielu przerw w grze. Ile doliczy sędzia z Ciechanowa?

87
    Dłuższa piłka za obronę Radomiaka, ale na spalonym złapany został Sosnowski.

86
    Faulował Agu i tradycji stało się zadość – żółta kartka dla tego gracza.

85
    Radomiakowi chyba wyraźnie lepiej gra się, gdy ten zespół musi gonić wynik, jak w Łowiczu, czy w pierwszym meczu ze Świtem.

84
    Coraz mniej czasu do końca meczu. To już nie jest zbytnio efektowne widowisko.

83
    Ofensywną opieszałość gospodarzy zauważyli przyjezdni, którzy chcą mocniej zaryzykować. Pogoń nie ma nic do stracenia.

82
    Radomiak postanowił teraz przede wszystkim bronić dostępu do własnej bramki.

81
    Dariusz Brągiel nie czuje jeszcze piłki. Jeżeli ten zawodnik wróci do dawnej formy – będzie jednym z lepszych skrzydłowych w III lidze.

80
    Dogranie w pole karne Kuli, ale głową niecelnie uderzał Gregorowicz.

79
    To będzie nerwowa końcówka przy Struga! Do końca spotkania pozostało już tylko 11 minut!
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.