Córdoba – Celta Vigo 1:1 (koniec) | Bilbao – Levante 3:0 (koniec) | Atletico – Eibar 2:1 (koniec)
RCD Espanyol – Sevilla 1:2 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
1:2 (0:1)
Sevilla FC
Sobota 30.08.2014, 23:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu lajfy.com! (00:58:51)

Grzegorz Krychowiak rozegrał dobry mecz, otrzymywał dużo podań, jak i sam często dobrze wypatrywał kolegów z zespołu. Kilka razy nieprzepisowo zatrzymywali go rywale. Stałe miejsce w składzie najwyrażniej nie jest dziełem przypadku

Mądrze grająca w końcowych minutach Sevilla bez problemu dowiozła prowadzenie a nawet bliżej była podwyższenia go aniżeli Espanyol wyrównania

90+4
    Koniec meczu

90+4
    Kontra gości zakończona faulem blisko swojego pola karnego Alvareza, na strzał z wolnego zdecydował się Pareja i trafił w poprzeczkę!

90+3
    Nie wyszło kompletnie to zagranie Stuaniemu, piłka jeszcze pod kontrolą gospodarzy

90+2
    Będzie okazja dla Espanyolu na dośrodkowanie w pole karne przeciwnika, niepotrzebny faul Krychowiaka w walce o górną piłkę

90+1
    Niecałe trzy minuty do końca spotkania, czy Espanyol stać jeszcze na zryw taki jak w Almerii?

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Lucas (RCD Espanyol de Barcelona).

89
    Błąd defensywy Espanyolu i w prezencie na dobrej pozycji piłkę dostał Vidal i jakimś cudem spudłował! To powinnien być decydujący gol!

88
    Ładne dośrodkowanie na dalszy słupek, wbiegał na piłkę niepilnowany Krychowiak, ale tuż przed nim sięgnął piłki golkiper gospodarzy!

88
    Goście najwyraźniej uznali, że najlepszą obroną jest atak i teraz Vidal uciekł lewą flanką i wywalczył róg

87
    Mocne uderzenie Iborry z czystej pozycji na siedemanstym metrze i dobra obrona Casilli!

86
    Długo utrzymywali się przy futbolówce gracze Sevilli na połowie aż w prosty sposób nie atakowany przez nikogo stracił ją Deulofeu

85
    Korner dla miejscowych, centra wypiąstkowana przez golkipera, po chwili jeszcze jedna, tym razem wybija piłkę jeden z obrońców Sevilli

84
    Długie podanie w stronę Carlosa Bacci, ten jednak dał się złapać w pułapkę ofsajdową

83
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Coke, na boisku pojawia się Figueiras.

82
    Trochę chaosu w pobliżu pola karnego gospodarzy, zamieszanie wyjaśnione, ale Espanyol niedługo utrzymymał się przy futbolówce

81
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Montanes, na boisku pojawia się Rivero.