Lechia – Ruch 3:3 (koniec) | Podbeskidzie – Legia 2:1 (koniec) | Lech P. – Cracovia 1:1 (koniec)
FC Groningen
2:0 (0:0)
Ajax Amsterdam
Niedziela 31.08.2014, 14:30 • Euroborg, Groningen • Holenderska Eredivisie

Groningen sensacyjnie, ale w pełni zasłużenie wygrywa 2:0 z Ajaxem Amsterdam. W drugiej połowie zespół prowadzony przez Franka de Boer'a nie istniał na boisku. Zmiany w składzie nie pomogły, a my możemy tylko żałować, że nie zobaczyliśmy na boisku Arkadiusza Milika. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (16:21:28)

90+3

90+2
    Trzy minuty doliczył arbiter!

90+2
    Klaassen 8 metrów przed bramką, ale nie zdołał oddać strzału gdyż jeden z obrońców natychmiast wybił piłkę!

90
    Jeszcze zmiana taktyczna u gospodarzy. Za Van Der Veldena wchodzi Hagenauw.

89
    To była szansa na kontaktową bramkę dla Ajaxu, ale wolej jednego z zawodników gości minimalnie nad bramką!
    Michael De LEUUW - 2:0

87
    Gol dla Groningen!
    Kolejna świetna asysta Chery'ego! Dośrodkowanie tego zawodnika z lewego skrzydła, a MICHAEL DE LEEUW przy biernej postawie obrońców trafił głową do siatki!

87
    Do główki najwyżej wyskoczył Van Der Hoom, ale nie zdołał trafić w bramkę.

87
    Leży na murawie Klaassen i mamy kolejny stały fragment gry dla gości.

86
    Ostatnie pięć minut, jeżeli takim wynikiem zakończy się to spotkanie to z pewnością będzie to spora niespodzianka.

83
    Z ostrego kąta strzelał Kishna, ale wydaje się, że powinien dogrywać do lepiej ustawionych partnerów.

81
    Podwójna zmiana w Ajaksie. Za Serero i Moisander'a pojawiają się Duarte oraz Van Der Hoom.

81
    Ładnie z rzutu wolnego przymierzył Kishna, ale Padt popisał się dobrą interwencją!